Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Kolizja na ul. Okulickiego. Sprawczyni miała prawie 3 promile

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3 promile alkoholu miała w organizmie 56-letnia mieszkanka Rzeszowa, która jadąc mini cooperem spowodowała kolizję na ul. Okulickiego. Kobieta straciła prawo jazdy. Dodatkowo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń rzeszowskich policjantów wynika, 56-letnia kobieta jadąca mini cooperem ul. Okulickiego w kierunku al. Wyzwolenia, przed skrzyżowaniem z ul. Króla Augusta, najechała na tył mitsubishi. Następnie próbując ominąć mitsubishi, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła jeszcze w kię.

Okazało się, że 56-latka była kompletnie pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2,8 promila alkoholu. Kierowcy pozostałych pojazdów byli trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkance Rzeszowa grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Autobus wodorowy na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. W Rzeszowie trwają testy autobusu wodorowego marki Autosan. Jeśli przebiegną pomyślnie, miasto planuje zakupić 20 pojazdów z takim napędem.

Rzeszów

Dotacje na zadania kulturalne w Rzeszowie w 2023 roku. Prezydent czeka na oferty

RZESZÓW. Ruszył konkurs na realizację zadań kulturalnych w 2023 roku w Rzeszowie. Na ten cel miasto zarezerwowało pół miliona złotych. 

Rzeszów

Odmulanie rzeszowskiego zalewu zakończone

RZESZÓW. Zakończył się proces wydobywania osadów z rzeszowskiego zalewu. Trwają jeszcze prace porządkowe, w tym min. demontaż maszyn.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy trzech linii MPK

​RZESZÓW. Od 1 stycznia nastąpią ograniczenia w kursowaniu trzech linii rzeszowskiej komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Nowoczesny aparat do USG w Szpitalu Miejskim

RZESZÓW. Oddział Ginekologiczno-Położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie dysponuje nowym aparatem do USG. To światowej klasy urządzenie pozwalające na bardzo dokładną diagnostykę chorób u leczących się tutaj pacjentek.  

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Reklama