Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Kolizja na ul. Okulickiego. Sprawczyni miała prawie 3 promile

Dodano: 27.08.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3 promile alkoholu miała w organizmie 56-letnia mieszkanka Rzeszowa, która jadąc mini cooperem spowodowała kolizję na ul. Okulickiego. Kobieta straciła prawo jazdy. Dodatkowo grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Do zdarzenia doszło wczoraj, około godz. 14:00. Ze wstępnych ustaleń rzeszowskich policjantów wynika, 56-letnia kobieta jadąca mini cooperem ul. Okulickiego w kierunku al. Wyzwolenia, przed skrzyżowaniem z ul. Króla Augusta, najechała na tył mitsubishi. Następnie próbując ominąć mitsubishi, najprawdopodobniej straciła panowanie nad samochodem i uderzyła jeszcze w kię.

Okazało się, że 56-latka była kompletnie pijana. Badanie wykazało u niej ponad 2,8 promila alkoholu. Kierowcy pozostałych pojazdów byli trzeźwi. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mieszkance Rzeszowa grozi do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM wprowadza kolejne przystanki "na żądanie". Będzie ich łącznie 400

RZESZÓW. Nowe przystanki "na żądanie" zaczną obowiązywac od 1 sierpnia br. 

Rzeszów

Straż Miejska znakuje rowery. Najbliższa akcja już 20 lipca

RZESZÓW. Znakowanie odbywa się w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Targowej 1. Wcześniej, należy się zarejestrować pod nr telefonu 986.

Rzeszów

W pobliżu Wisłoka posadzono kolejne duże drzewa

RZESZÓW. Lipy szerokolistne i klony pojawiły się na terenie poniżej wybudowanego niedawno łącznika al. Kopisto i ul. Wierzbową. 

Rzeszów

Zarzuty dla sprawców postrzelenia 23-letniej mieszkanki Rzeszowa

RZESZÓW. Mateusz M. i Sebastian S usłyszeli m.in. zarzut usiłowania zabójstwa.

Rzeszów

Klasa dla młodzieży z Ukrainy w ZSKU

RZESZÓW. Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego w Rzeszowie otwiera nowy kierunek nauki skierowany także dla młodzieży ukraińskiej. Patronat nad klasą objęła firma Strabag.

Rzeszów

Zielona przestrzeń rekreacyjna z zakątkami tematycznymi na os. Nowe Miasto

RZESZÓW. Inwestycja o wartości 285 tys. zł ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Nowoczesny rezonans magnetyczny w szpitalu przy ul. Rycerskiej

RZESZÓW. W Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Rzeszowie otwarto nowoczesną Pracownię Rezonansu Magnetycznego. Pracownia posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Powstała dzięki dofinansowaniu z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Rzeszów

Ruszyła rozbudowa drogi z Rzeszowa do Jasionki. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Inwestycję za ponad 124 mln zł realizuje firma Budimex S.A.

Reklama