Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Kompletnie pijana kobieta wjechała w bariery na parkingu B1 w Rzeszowie

Dodano: 06.03.2026 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 40-letnią kobietę, która Hondą Civic wjechała w bariery energochłonne na terenie parkingu przy hipermarkecie B1 w Rzeszowie. Okazało się, że kierująca miała ponad 3,6 promila.

Wczoraj przed godz. 18:00 dyżurny komendy miejskiej policji w Rzeszowie otrzymał zgłoszenie o tym, że kobieta – najprawdopodobniej nietrzeźwa – wjechała w ogrodzenie na terenie parkingu hipermarketu przy ul. Witosa.

Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że 40-latka kierująca Hondą, uderzyła w bariery energochłonne. Okazało się, że była pijana. Miała ponad 3,6 promila alkoholu w organizmie. Kobieta nie odniosła żadnych obrażeń.

40-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej izby zatrzymań. Mundurowi zatrzymali jej prawo jazdy. Kobieta usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a także wysokie kary finansowe i przepadek pojazdu.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Rzeszów

Sprawiał wrażenie przysypiającego za kółkiem. Okazało się, że jest pijany

RZESZÓW. Ponad 2,5 promila alkoholu wydmuchał kierowca hondy, ujęty przez policjanta na autostradzie w Nowej Wsi. 

Rzeszów

Będzie renowacja budynku Muzeum Techniki i Militariów przy ul. Kochanowskiego

RZESZÓW. Prace mają być zakończone do końca listopada br.

Rzeszów

Wiesław Buż i Ewa Leniart dostają się do Sejmu. Kto zajmie ich miejsce?

RZESZÓW. Kto może ich zastąpić i kto zyska w przypadku odmowy przyjęcia mandatu?

Reklama