Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Nowe osoby zakażone koronawirusem to: starszy mężczyzna z powiatu przemyskiego (w ścisłej kwarantannie), mężczyzna w sile wieku z powiatu przeworskiego (hospitalizowany), mężczyzna w sile wieku z powiatu niżańskiego (hospitalizowany) oraz mężczyzna w sile wieku z powiatu przemyskiego (hospitalizowany).

Dziś rano informowaliśmy również o dwóch zgonach. W szpitalu w Łańcucie zmarła 32-letnia kobieta i 80-letni mężczyzna. kobieta lat 32 i mężczyzna lat 80. Obydwoje mieli choroby współistniejące.

Obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6539 osób, a 10616  poddane jest kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 72 osób. W laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej wykonano do tej pory 2022 testów.

Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono 80 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w województwie podkarpackim.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radny wskazuje 7 zagrożeń wynikających z wprowadzenia nowego regulaminu ogródków letnich

RZESZÓW. Z nowym regulaminem nie zgadza się Witold Walawender, radny Miasta Rzeszowa. 

Rzeszów

Powstaje projekt drogi łączącej ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Będzie sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Przetarg na wykonanie połączenia ul. Kopisto z ul. Wierzbową ruszy dopiero w przyszłym roku.

Rzeszów

Pracownicy PRz mają pomysł na poprawę punktualności autobusów miejskich

RZESZÓW. O szczegółach pomysłu dowiemy się w trakcie seminarium „Rozwój systemów transportowych Rzeszowa”.

Rzeszów

Brytyjska miejscowość Rushmoore kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Zdecydują radni

RZESZÓW. We wtorek odbędzie się kolejna sesja Rady Miasta. Jednym z projektów uchwały traktuje o nawiązaniu współpracy partnerskiej.

Rzeszów

25 lutego rozpocznie się rekrutacja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

RZESZÓW. Na zajęcia w Rzeszowie zostanie przyjętych 468 dzieci z całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

W marcu br. ma ruszyć przetarg na odmulenie rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Wody Polskie informują, że przedsięwzięcie znajduje się obecnie w fazie przygotowania do realizacji.

Rzeszów

Mężczyzna zaatakował w autobusie 0B kontrolerkę biletów

RZESZÓW. Sprawca został dowieziony autobusem na Komisariat Policji.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej

RZESZÓW. Placówka będzie finansowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Reklama