Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po koniec sierpnia, nieznany sprawca ukradł 6 par butów o wartości ponad 1,5 tys. zł ze sklepu na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu.

Funkcjonariuszom udało się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. W trakcie wyjaśniania sprawy, okazało się, że mężczyzna ma na koncie jeszcze inne kradzieże. W lipcu i w sierpniu z drogerii mieszczącej się w tej samej galerii ukradł rożnych marek, a w lutym kosmetyki ukradł w jeszcze innej. Łączna wartość skradzionych produktów to ponad 5 tys zł.

Jak ustali funkcjonariusze, skradzione przedmioty mężczyzna sprzedawał przypadkowym osobom.

27-latek przyznał się do winy. Usłyszał 5 zarzutów kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie parku kieszonkowego na osiedlu Nowe Miasto. Jak słyszymy w ratuszu, pozostał jeszcze montaż dużego urządzenia zabawowego, które zostało zamówione za granicą.

Rzeszów

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego w Rzeszowie. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Przed godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Znów drogo! Otwarto oferty w drugim przetargu na projekt przebudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Miasto po raz kolejny próbuje znaleźć firmę, która opracuje dokumentację na przebudowę Ronda Pobitno. Zgodnie z założeniem, ma tam powstać rondo turbinowe. Niestety, proponowana przez wykonawcę kwota, znacznie przekracza środki zarezerwowane...

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nową Biedronkę

RZESZÓW. Na osiedlu Drabinianka otwarto nowy sklep sieci Biedronka. Jest to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Rzeszów

Rejs po Wisłoku i piknik na miejskiej plaży z Prezydentem Rzeszowa na licytacji WOŚP

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wystawił dwie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. wspólny rejs po Wisłoku i piknik na terenie miejskiej plaży.

Rzeszów

W szpitalu przy ul. Lwowskiej powołano pełnomocnika ds. praw pacjenta

RZESZÓW. Dr Witold Skręt, kierownik Ośrodka Ambulatoryjnych Świadczeń Zdrowotnych KSW Nr 2 w Rzeszowie, został powołany na stanowisko pełnomocnika ds. praw pacjenta.

Rzeszów

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

Rzeszów

MPK Rzeszów uruchamia specjalne linie autobusowe w dniu 33. Finału WOŚP

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie w tym roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W dniu 33. Finału po ulicach Rzeszowa będą kursowały specjalne „orkiestrowe koła” z wolontariuszami na pokładzie.

Reklama