Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Kradł buty i kosmetyki w jednej z galerii handlowych. Usłyszał 5 zarzutów

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. 27-letni mieszkaniec Rzeszowa podejrzany o kradzieże w sklepach na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych został zatrzymany. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po koniec sierpnia, nieznany sprawca ukradł 6 par butów o wartości ponad 1,5 tys. zł ze sklepu na terenie jednej z rzeszowskich galerii handlowych. Sprawą zajęli się policjanci z komisariatu w Śródmieściu.

Funkcjonariuszom udało się ustalić i zatrzymać podejrzanego. To 27-letni mieszkaniec Rzeszowa. W trakcie wyjaśniania sprawy, okazało się, że mężczyzna ma na koncie jeszcze inne kradzieże. W lipcu i w sierpniu z drogerii mieszczącej się w tej samej galerii ukradł rożnych marek, a w lutym kosmetyki ukradł w jeszcze innej. Łączna wartość skradzionych produktów to ponad 5 tys zł.

Jak ustali funkcjonariusze, skradzione przedmioty mężczyzna sprzedawał przypadkowym osobom.

27-latek przyznał się do winy. Usłyszał 5 zarzutów kradzieży. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

IMGW ostrzega. W Rzeszowie mogą pojawić się burze z gradem

RZESZÓW. Po deszczowej niedzieli, poniedziałek zapowiada się równie burzliwie. IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

Rzeszów

Zbigniew Bartman powraca do Asseco Resovii. Wraz z nim dołącza Nicolas Marechal

RZESZÓW. Kolejne zmiany kadrowe w Asseco Resovii Rzeszów.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Rzeszów

W niedziele podkarpaccy strażacy interweniowali 64 razy

PODKARPACIE. Większość interwencji dotyczyła udrożniania przepustów drogowych i pompowania wody z zalanych piwnic.

Rzeszów

Wiemy kto dostarczy pociągi dla tras Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Dostarczeniem taboru kolejowego zajmie się firma Newag z Nowego Sącza.

Rzeszów

Kolejne nowe autobusy przyjadą do Rzeszowa. Tym razem 40 sztuk zasilanych sprężonym gazem

RZESZÓW. Prawa rozszerzenia przedmiotu zamówienia mówi również o dodatkowych 20 pojazdach.

Rzeszów

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja.

Rzeszów

Jest przetarg na kładkę rowerową przy moście Narutowicza

RZESZÓW. Pierwsza w Rzeszowie kładka kompozytowa ma być gotowa do 29 listopada 2019 roku.

Reklama