Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

Dodano: 03.08.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Spośród trzech firm, które wystartowały w poprzednim przetargu, tylko jedna złożyła poprawną dokumentacje, z tym, że i ona została odrzucona przez ratusz ze względu na proponowaną cenę. Drugi konkurs ofert miasto ogłosiło 30 lipca i na propozycję czeka do 17 sierpnia br.

Przedmiotem zamówienia jest budowa przy ul. Strzelców żłobka na 150 dzieci i obok przedszkola ze 120 miejscami. Żłobek ma mieć ok. 1500 m kw. powierzchni, zaś przedszkole ok. 1,1 tys. m kw. Jeżeli drugi przetarg wyłoni wykonawcę to inwestycja powinna się zakończyć do lipca 2021 roku. W grę wchodzi również stworzenie odpowiednich dojazdów, ogrodzenia, parkingu oraz placu zabaw dla dzieci.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biuro turystyczne Neckermann ogłosiło upadłość. Ile rzeszowskich klientów ucierpi?

RZESZÓW, POLSKA. Czterech turystów z Rzeszowa przebywa na wakacjach z biura podróży Neckermann Polska.

Rzeszów

Rusza akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Dziewięć skrzyżowań w Rzeszowie pod monitoringiem policji

RZESZÓW. Celem działań ma być wyeliminowanie utrudnień w ruchu na skrzyżowaniach.

Rzeszów

Cztery linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem jazdy

RZESZÓW. Zmiany, jakie wprowadza Zarząd Transportu Miejskiego, wynikają z konsultacji z Radą Osiedla Załęże.

Rzeszów

Siostra Anastazja, Korwin-Piotrowska i Bonda na Świątecznych Targach Książki w Millenium Hall

RZESZÓW. W Millenium Hall gościć będą takie wydawnictwa jak Agora, Znak, Czarne, PWN, Marginesy, Lingea oraz Dreams.

Rzeszów

Przyjezdni kierowcy odpowiedzialni za korki w mieście? Jeden z radnych uważa, że tak

RZESZÓW. Korki na ulicach Rzeszowa stają się coraz głośniejszym tematem.

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Krakowska-Południe przeciwko wycince drzew. Jest petycja

RZESZÓW. W petycji przeciwko wycince mowa o wycince 25 drzew i 15 krzewów.

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Reklama