Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Latem polecimy z Rzeszowa do Tunezji i na Majorkę

Dodano: 17.12.2023 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW/JASIONKA. Znamy kolejne kierunki czarterowe z podrzeszowskiego lotniska na przyszłoroczne lato. W czerwcu planowane jest uruchomienie lotów do Tunezji i Hiszpani.

– W kończącym się roku odprawiliśmy na podróżach czarterowych ponad 220 tysięcy osób. W 2024 roku zamierzamy ten wynik jeszcze poprawić. Dlatego cieszy nas, że dzięki bardzo dobrej współpracy z renomowanymi biurami podróży oraz przewoźnikami czarterowymi możemy zaproponować naszym pasażerom dodatkowe loty do słonecznej Hiszpanii czy Tunezji – mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Loty do tunezyjskiej Enfidhi oferowane przez TUI oraz Rainbow mają odbywać się raz w tygodniu, w czwartki. Uruchomienie połączenia zaplanowano na 6 czerwca. Hiszpańska Majorka od TUI będzie zaś dostępna w środy, od 26 czerwca.

Na przyszłoroczne lato biura podróży sprzedają także wczasy z Rzeszowa do Albanii, Bułgarii, Czarnogóry, Egiptu, Grecji (cztery wyspy) i Turcji (trzy kierunki).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rośnie nowa część szkoły przy ul. Miodowej w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Miodowej. W nowej części znajdą się m.in. 12 sal lekcyjnych, sala komputerowa, dwie świetlice i biblioteka z czytelnią. Na jakim etapie są prace?

Rzeszów

Rusza kolejny etap odmulania rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Podpisano umowę na realizację kolejnego etapu odmulania rzeszowskiego zalewu. Będzie to kontynuacja działań mających na celu „przywrócenie zbiornikowi jego pełnej funkcjonalności, poprawę bezpieczeństwa powodziowego oraz zwiększenie jego znaczenia przyrodniczo-rekreacyjnego”.

Rzeszów

Rozbudowa rzeszowskiego „Elektronika” na finiszu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace wykończeniowe przy rozbudowie Zespołu Szkół Elektronicznych na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Roboty obejmują budowę nowej części szkoły oraz remont istniejącego budynku.

Rzeszów

34. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów

RZESZÓW. W dniach 7 - 9 sierpnia 2025 roku, na terenie Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego, odbędzie się Marma 34. Rajd Rzeszowski. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa, drogami gminy Boguchwała i gminy...

Rzeszów

Postęp prac na budowie połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Trwa budowa drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Jej koszt ponad 44 mln zł. Prace mają zakończyć się grudniu tego roku. Wiemy na jakim etapie jest realizacja inwestycji.

Rzeszów

Nowy mural ozdobił ścianę budynku w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia odsłonięto mural z portretem związanego z Rzeszowem aktora Zdzisława Kozienia. Malowidło nawiązuje do roli porucznika Zubka w „07 zgłoś się”.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana tymczasowej organizacji ruchu na ul. Powstańców Listopadowych

RZESZÓW. 11 sierpnia 2025 roku zamknięte zostanie skrzyżowanie ul. Powstańców Listopadowych z nowobudowaną ul. Krzyżanowskiego. Jest to związane z realizacją kolejnego etapu budowy połączenia al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Rzeszów

PCLA pnie się w górę. Co dzieje się na budowie? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Budowa Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki idzie pełną parą. Obiekt przy ul. Wyspiańskiego rośnie w oczach. Ratusz przekazał najnowsze informacje na temat postępu prac.

Reklama