Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

Dodano: 03.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w dniach 6-7 grudnia br. w związku z odbywającymi się w CWK w Jasionce targami „Ekogala”, uruchomiona zostanie dodatkowa linia „Eko” kursującą na trasach:
 
  • Rejtana – Jasionka CWK o godz. 10.25; 12.45 i 14.55 oraz powrót o godz. 9.45; 12.05; 14.15; 15.35 i 16.45;
  • Mikołajczyka – Jasionka CWK o godz. 9.15; 11.40; 13.45; 14.35; 15.30 i 16.20 oraz powrót o godz. 11.00; 13.20; 15.00 i 16.45.
 
Autobusy zatrzymują się na wybranych przystankach na trasie przejazdu. Rozkład jazdy dostępny jest na TEJ stronie internetowej.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Zatrucie tlenkiem węgla. 48-latkowi pomógł brat

RZESZÓW. Przed nami okres jesienno-zimowy, a co się z tym wiąże kolejny sezon grzewczy. 

Rzeszów

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. 

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Rzeszów

Temat korków w mieście na najbliższej sesji Rady Miasta. Pomysły zaprezentują radni PiS

RZESZÓW. Dwie propozycje już wcześniej przedstawiało Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji.

Reklama