Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Linia nr 50 nie zostanie przywrócona. Powodem są problemy na jednym z remontowanych odcinków

Dodano: 29.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Linia nr 50 póki co nie zostanie przywrócona. W związku z przeciągającymi się pracami remontowymi na jednym z odcinków, mieszkańcy Zalesiu muszą uzbroić się w cierpliwość.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o przywróceniu przez Zarząd Transportu Miejskiego autobusów linii nr 50 na Zalesiu. Dziś już wiemy, że do tego nie dojdzie a wszystko przez remont jednego z odcinków trasy.

„Niestety ze względu na opóźnienie terminu przywrócenia ruchu na odcinku od ul. Wieniawskiego do ul. Storczykowej, linia nr 50 zostanie przywrócona w późniejszym terminie niż informowaliśmy poprzednio. Za utrudnienia przepraszamy” – czytamy w komunikacie wydanym przez ZTM.

Według wczorajszej wiadomości linia miała powrócić 2 września. Zgodnie z planem miała kursować na trasie: Łukasiewicza (pętla) – Goździkowa – Sasanki – Zimowit – Krokusowa – Storczykowa – Wieniawskiego – Łukasiewicza (pętla).
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Plebiscyt "Świeć się z Energą" rozstrzygnięty. Rzeszów zajął 13. miejsce

RZESZÓW. Poznaliśmy wyniki najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce „Świeć Się z Energą”. Rzeszów uplasował się na 13. pozycji i zdobył nagrody warte 10 tys. zł.

Rzeszów

Zderzenie osobówki z pojazdem wojskowym na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

RZESZÓW. 60-letek kierujący kią, zderzył się z wojskowym rosomakiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rzeszów

"Nie dla piekła kobiet". Dziś manifestacja w Rzeszowie

RZESZÓW. Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego zbiorą się dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Rzeszów

Prof. Bralczyk wygłosi wykład w WSIiZ

RZESZÓW. Otwarte spotkanie z Profesorem Bralczykiem odbędzie się 28 stycznia 2021 r. w formie online.

Rzeszów

49-latek włamywał się i okradał bary przy Placu Wolności. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 49-latek ma na koncie dwa włamania. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama