Rzeszów - Wtorek, 23.06.2026
Reklama

Lodowisko w Parku Sybiraków już otwarte

Dodano: 14.12.2021 r.

fot. Lodowisko Rzeszów
fot. Lodowisko Rzeszów
RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa mogą cieszyć się już nowym lodowiskiem. Duża ślizgawka powstała przy ul. Broniewskiego w Parku Sybiraków.

Na początku grudnia, podczas konferencji prasowej w ratuszu dotyczącej organizacji wydarzeń kulturalnych pn. „Magiczna zima”, zapowiedziano utworzenie lodowiska w Parku Sybiraków.

Od poniedziałku, 13 grudnia lodowisko jest już otwarte. Jego powierzchnia to około 700 metrów kwadratowych. Czynne będzie przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 10:00 do 21:00. Co ważne, uczniowie rzeszowskich szkół w pierwszych dwóch godzinach otwarcia (od 10:00 do 12:00) mogą skorzystać z atrakcji za darmo.
Reklama
Cennik:
  • Bilet 12 zł/h
  • Łyżwy 6 zł
  • Szatnia 2 zł
  • Pomocnik 4 zł
  • Niedźwiadek 6 zł
  • Kask 2 zł

Ostrzenie łyżew 15 złW serwisie facebook powstał profil pn. „Lodowisko Rzeszów”, na którym amatorzy zimowego szaleństwa mogą zdobyć darmowe wejściówki na ślizgawkę.

Lodowisko w Parku Sybiraków to kolejne miejsce z którego mogą skorzystać amatorzy łyżew. W piątek sezon łyżwiarski rozpoczęto na skwerze Millenium Hall. Tamtejsze lodowisko o powierzchni 600 mkw czynne jest codziennie w godz. 10:00 – 21:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Rynek zmienia się w Świąteczne Miasteczko. Otwarcie tuż, tuż [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sercu Rzeszowa trwa budowa Świątecznego Miasteczka. Uroczyste otwarcie połączone z włączeniem świątecznych iluminacji i choinki odbędzie się w najbliższy piątek, 5 grudnia.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Langiewicza w Rzeszowie. Auto wjechało w drzewo, kierowca był pijany

RZESZÓW. 20-letni kierowca mercedesa stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. Jeden z dwójki pasażerów poniósł śmierć na miejscu. 20-latek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Robot chirurgiczny za 5,5 mln zł. Fijołek: Historyczny moment w rozwoju rzeszowskiego szpitala

RZESZÓW. Kliniczny Oddział Urologii i Urologii Onkologicznej Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Rzeszowie wzbogacił się o wartego blisko 5,5 mln zł nowoczesnego robota chirurgicznego. Urządzenie będą wykorzystywali urolodzy, ginekolodzy i...

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę kładki nad rzeką Strug [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Firma Strabag wybuduje kładkę pieszo-rowerową na osiedlu Drabinianka. Podpisano umowę z wykonawcą.

Rzeszów

Budowa Roku Podkarpacia 2024. Dwie rzeszowskie inwestycje oświatowe nagrodzone

RZESZÓW. Hale sportowe I Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół nr 1 w Rzeszowie zostały nagrodzone w konkursie Budowa Roku Podkarpacia 2024.

Rzeszów

Nie żyje wieloletnia dyrektor rzeszowskiego MOPS

RZESZÓW. 26 listopada 2025 r. zmarła Luciana Rozborska, wieloletnia dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzeszowie oraz wiceprezes zarządu Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa montaż świątecznych iluminacji. Kiedy zabłysną? [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia trwa montaż świątecznego oświetlenia. Iluminacje zabłysną 5 grudnia i będą ozdabiać miasto do końca stycznia 2026 r.

Reklama