Rzeszów - Niedziela, 14.12.2025
Reklama

Loty na lotnisku w Jasionce wstrzymane

Dodano: 14.03.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rząd RP zamyka granice na 10 dni i zawiesza międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe. Podrzeszowskie lotnisko wstrzymuje loty na co najmniej 14 dni.

„Od północy z soboty na niedzielę (14/15 marca) wstrzymane zostają wszystkie rozkładowe połączenia z i do Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Loty zostają wstrzymane na co najmniej 14 dni.” – czytamy w komunikacie lotniska w Jasionce.

Pasażerowie mogą uzyskać informacje o anulowanych lotach i możliwościach zmiany rezerwacji bezpośrednio u poszczególnych przewoźników: PLL LOT - 48 22 577 77 55, LUFTHANSA - 48 22 512 39 17, RYANAIR -703 303 033.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek i piątek zawieszona część kursów autobusów MPK

​RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, spowodowane jest to „czasową niezdolnością kierowców do pracy”. 

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie pieszego w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MŁP. 19-latek kierujący hondą civic śmiertelnie potrącił 48-letniego mężczyznę. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Rzeszów

Psychologiczne rozważania o wczesnej dorosłości. Konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na utworzenie grupy terapeutycznej młodzieży.

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama