Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

- Pragnę zapewnić, że regularne loty do Warszawy, Londynu, Dublina i innych destynacji odbywają się zgodnie z rozkładem. Zwiększony ruch cargo w ostatnich tygodniach, związany z międzynarodową pomocą humanitarną dla Ukrainy, jest obsługiwany niezależnie od operacji pasażerskich – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu lotniska w podrzeszowskiej Jasionce.

Podrzeszowskie lotnisko przygotowuje się również do sezonu letniego. – Intensywnie przygotowujemy się też do inauguracji sezonu letniego, licząc na jeszcze większe niż w ubiegłym roku zainteresowanie naszą ofertą wakacyjną – dodaje Adam Hamryszczak.

Wszelkie informacje dotyczące obsługi pasażerów można uzyskać pod numerem infolinii +48 17 71 70 800.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa fabryka w Parku Naukowo-Technologicznym "Rzeszów-Dworzysko"

RZESZÓW. W ub. piątek na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” oficjalnie otwarto nowy zakład produkcyjny Phoenix Contact E-Mobility. To szansa na nowe zatrudnienia.

Rzeszów

Na os. Nowe Miasto powstanie nowy dom kultury?

RZESZÓW. W ostatnim czasie pojawił się temat budowy nowego domu kultury na osiedlu Nowe Miasto. Kwestię podjął w swojej interpelacji Przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Rzeszów

Jesienne porządki nad Wisłokiem. Pół tony śmieci w kilka godzin

RZESZÓW. Pół tony śmieci zniknęło z brzegów Wisłoka w centrum Rzeszowa i to zaledwie w kilka godzin. To efekt działań prowadzonych w ramach akcji #WodyToNieŚmietnik, która odbyła się 7 października.

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

Reklama