Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Maraton Fitness z mistrzyniami sportu na hali ROSiR

Dodano: 22.02.2024 r.

fot. RDK
fot. RDK
RZESZÓW. 2 marca Rzeszowski Dom Kultury organizuje wyjątkowy Maraton Fitness z Gwiazdam. Wydarzenie odbędzie się na hali Rzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy
ul. ks. Jałowego 23a. Na scenie pojawią się prawdziwe mistrzynie sportu: Aneta Przepióra-Jodłowska, Iwona Nowosielska, Ewelina Fijołek, Karolina Kamińska, Paulina Szela oraz Iwona Nieroda-Zdziebko. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.


Maraton Fitness z Gwiazdami to nowa propozycja RDK przygotowana z okazji nadchodzącego Dnia Kobiet. Podczas wydarzenia uczestniczki doświadczą niepowtarzalnego połączenia ruchu, zdrowego stylu życia oraz inspiracji. Czekać na nie będzie nie tylko intensywny program zróżnicowanych treningów, ale także dodatkowe atrakcje na stoiskach sponsorów oraz wyjątkowe upominki i vouchery.

Harmonogram treningów:

09:20 –  Intensywna rozgrzewka
Ewelina Fijołek – Mistrzyni Świata w akrobatyce sportowej, Radna Miasta Rzeszowa

10:00 – Trening wzmacniający z elementami kickboxingu
Iwona Nieroda-Zdziebko – sześciokrotna Mistrzyni Świata w kickboxingu
Reklama
11:00 – Piloxing
Paulina Szela – współwłaścicielka Klubu Fitness Plaza Sport w Dębicy, Piloxing MT, instruktor fitness i trener personalny

12:00 – Functional Body Flow
Aneta Przepióra-Jodłowska – trener fitness, doktor nauk o kulturze fizycznej, Mistrzyni Świata w Kettlebell Sport

13:00 – Energetyczna Zumba
Karolina Kamińska – właścicielka Studia Tańca Bailar, trenerka Formacji Bailar – Mistrzyń Europy Latino American Style Masters

14:00 – Stretch & Relax
Iwona Nowosielska – Absolutna Mistrzyni Polski Bikini Fitness, właścicielka Excellent Body Studio Rzeszów

Organizatorem Maratonu Fitness z Gwiazdami jest Rzeszowski Dom Kultury przy współpracy z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a zapisy online  odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Policyjny pościg za kierowcą. Potrącił matkę z dzieckiem i uciekł

RZESZÓW. 28-letni kierowca opla potrącił na przejściu dla pieszych matkę z dzieckiem i uciekł z miejsca wypadku. Mężczyzna nie miał prawa jazdy i był objęty zakazem prowadzenia pojazdów.  

Rzeszów

Część ul. Mickiewicza tylko dla pieszych i rowerzystów

RZESZÓW. Na kilkudziesięciometrowym odcinku ul. Mickiewicza wprowadzono zakaz ruchu samochodów.

Rzeszów

Na os. Miłocin powstanie tężnia solankowa. Ruszył przetarg na dokumentację projektową

RZESZÓW. Będzie to jedyne takie miejsce w Rzeszowie. Inwestycja postanie w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! W piątek utrudnienia w ruchu w rejonie mostu Karpackiego

RZESZÓW. Kolejne utrudnienia w związku z budową kładek rowerowych w Rzeszowie. Tym razem wyłączony zostanie pas ruchu w rejonie mostu Karpackiego.

Reklama