Rzeszów - Czwartek, 14.05.2026
Reklama

Marcin Możdżonek kończy przygodę z Asseco Resovią. Powód: przedłużająca się kontuzja

Dodano: 19.02.2020 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Były kapitan Asseco Resovii Rzeszów, Marcin Możdżonek nie będzie już występował w rzeszowskim klubie. Wobec przedłużającej się kontuzji siatkarza, klub i zawodnik postanowili rozwiązać obowiązujący kontrakt za porozumieniem stron.

„Niestety kończę przygodę z Asseco Resovią i nie tak to sobie wyobrażałem. Odnowiła mi się kontuzja lewej nogi, którą już dwa lata temu miałem operowaną. Nie do końca wiadomo jeszcze co z nią jest, czy wymaga ona leczenia operacyjnego, czy wystarczy rehabilitacja. Fakt jest taki, że w tym sezonie nie będę mógł już wziąć udziału w żadnym meczu” – mówi Marcin Możdżonek.

Marcin Możdżonek w PlusLidze rozegrał 16 sezonów, wystąpił w 366 meczach, zdobył łącznie 2267 punktów, z czego aż 735 po blokach. Grał w AZS-ie Olsztyn, Skrze Bełchatów, ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle, Halkbanku Ankara, Cuprum Lubin, a od 2016 roku w Asseco Resovii Rzeszów.

Na swoim koncie ma wiele tytułów mistrza Polski, Puchary Polski, a także sukcesy z reprezentacją Polski. Zdobył mistrzostwo świata seniorów i juniorów, mistrzostwo Europy, a także wygrywał Ligę Światową.

W hali Podpromie odbędzie się pożegnanie byłego kapitana Resovii przed meczem z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa, 26 lutego.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W tym sezonie nie skorzystamy z rowerów miejskich w Rzeszowie?

RZESZÓW. „W trosce o zdrowie Podróżnych miejska wypożyczalnia rowerów w Rzeszowie na chwilę obecną nie będzie uruchamiana.” 

Rzeszów

Pierwszy "elektryk" Autosan na ulicach Rzeszowa. Trwają testy

RZESZÓW. Do końca maja potrwają testy elektrycznego autobusu Autosan SANCITY 12LFE.

Rzeszów

Rzeszowski WORD wznawia działalność. 11 maja ruszają zapisy

​RZESZÓW. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Rzeszowie znów będzie egzaminował kursantów. Od kiedy będzie można zdawać na prawo jazdy?

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Reklama