Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

Marcin Możdżonek przedłuża kontrakt z Asseco Resovią

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych polskich środkowych zostaje w Asseco Resovii. Marcin Możdżonek przedłużył kontrakt z naszym klubem.

Marcin Możdżonek dołączył do Asseco Resovii przed sezonem 2016/17. 8 maja siatkarz złożył podpis na nowym kontrakcie, który obowiązywał będzie w najbliższym sezonie.

W fazie zasadniczej tegorocznych rozgrywek PlusLigi Marcin Możdżonek rozegrał 73 sety i zdobył 126 punktów, w tym 10 zagrywką, i 42 blokiem.

„Miło mi, że jeden z najbardziej utytułowanych środkowych w Polsce nadal będzie występował w naszym zespole. Za Marcinem niewątpliwie przemawia olbrzymie doświadczenie zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych boiskach. Wśród środkowych Możdżon będzie najbardziej defensywnym, który w trudnych momentach będzie wspierał pozostałych zawodników”  – powiedział Prezes Zarządu, Krzysztof Ignaczak.
Reklama
Radości z pozostania w barwach Asseco Resovii nie krył również Marcin Możdżonek, dla którego będzie to czwarty sezon w klubie ze stolicy Podkarpacia.

„Cieszę się, że zostaje w Asseco Resovii i będę mógł nadal występować przed fantastyczną rzeszowską publicznością. Za mną już trzy sezony w koszulce w pasy, pod względem sportowym rozczarowujące, ale mam nadzieję, że w kolejnych będziemy się prezentować dużo lepiej. Liczę że już od pierwszych piłek nasza dyspozycja będzie bardzo dobra” – skomentował środkowy, Marcin Możdżonek.

Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Rzeszów

Nowe ogniska koronawirusa w powiecie rzeszowskim

Sanepid udostępnił najnowszy raport dotyczący ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. W powiecie rzeszowskim pojawiły się dwa nowe ogniska. Na Podkarpaciu jest ich łącznie dziewięć.

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Reklama