Rzeszów - Sobota, 17.05.2025
Reklama

Masz pomysł na innowacje w Rzeszowie? Zgłoś go do Urban Lab

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Laboratorium miejskie zbiera pomysły na innowacje, które przyczynią się do poprawy jakości życia mieszkańców Rzeszowa.

Trwa nabór pomysłów do Urban Lab Rzeszów na miejskie innowacje w obszarze poprawy, jakości życia mieszkańców Rzeszowa (smart living) w ramach realizowanego działania Rzeszów Startup Urban Akcelerator.

Poszukiwane są pomysły na mikro innowacje dotyczące trzech obszarów: nowoczesnej i przyjaznej przestrzeni miejskiej dla mieszkańców, rozwiązania ułatwiające poruszanie się po mieście oraz zieleni w mieście.

Swoje koncepcje  można zgłaszać do 4 października.  Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny dostępny na stronie urbanlab.erzeszow.pl (zakładka: Tematy miejskie, Realizowane projekty) i dostarczyć go w terminie pod wskazany adres.

Wybrane pomysły przez Radę Projektową Rzeszów Startup Urban Akcelerator zostaną przetestowane w przestrzeni miasta, a te przynoszące realne zmiany, będą mogły zostać wdrożone.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. 

Rzeszów

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa przyjadą rektorzy wszystkich polskich uniwersytetów

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu świętuje 20-lecie działalności. Uroczysty Jubileusz odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.09) w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Rzeszów

Kładka rowerowa przy moście Karpackim otwarta

RZESZÓW. W niedzielą otwarto drugą w Rzeszowie kładkę dla rowerzystów.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie ekologiczny mural już gotowy

RZESZÓW. Eko-mural ozdobił ścianę Szkoły Podstawowej nr 11 im. Gen. Stanisława Maczka na rzeszowskim Nowym Mieście. Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa spotkał się z autorką projektu – Aleksandrą Dankiewicz.

Rzeszów

W weekend Targi Ślubne w Jasionce. Będzie blisko 100 wystawców

JASIONKA. W dniach 18 – 19 września br. w G2A Arena w Jasionce odbędzie się XVI edycja Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Swoje...

Rzeszów

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zablokowane dwa pasy w kierunku Tyczyna

RZESZÓW. Przed godz. 11:00 na ul. Sikorskiego w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów – fiata pandy z audi. Ranna została 32-letnia mieszkanka Rzeszowa.

Rzeszów

Pierwszy samolot z Oslo wylądował w Jasionce. Wracają połączenia z Norwegią

RZESZÓW/JASIONKA. Samoloty linii Wizzair polecą z Podkarpacia na lotnisko Torp obsługujące aglomerację Oslo.

Rzeszów

To już pewne! W Rzeszowie odbędzie się Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu"

RZESZÓW. W przyszłym roku w Rzeszowie odbędzie się, zapowiadany kilka miesięcy temu Festiwal Kulinarny "Karpaty na widelcu" pod patronatem Przezydenta MIasta Rzeszowa i Roberta Makłowicza.

Reklama