Rzeszów - Niedziela, 22.02.2026
Reklama

Mężczyzna przygnieciony przez traktor. Interweniował śmigłowiec LPR

Dodano: 23.04.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Podczas prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11:00 w miejscowości Lecka w powiecie rzeszowskim. Jak wynikało ze zgłoszenia jakie otrzymał dyżurny rzeszowskiej komendy, podczas wykonywanych prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustali wstępnie, że do wypadku doszło w momencie kiedy kierujący ciągnikiem usiłował usunąć usterkę przy zapalonym silniku. W pewnym momencie traktor samoczynnie ruszył, przejeżdżając po 54-latku, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, uderzył w drzewo.

Obecni na miejscu świadkowie wezwali pomoc. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do szpitala.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Potockiego

RZESZÓW. Trwają prace przy rozbudowie ul. Potockiego (os. Załęże). Aktualnie roboty dotyczą poszerzenia drogi, budowy kanalizacji deszczowej oraz konstrukcji chodników.

Rzeszów

Rzeszów miastem przyjaznym dla pszczół

RZESZÓW. Rzeszów, wraz z miastami partnerskimi, przystąpił do projektu, którego celem jest promocja pro-pszczelich postaw wśród mieszkańców.

Rzeszów

Ulica Lubelska będzie rozbudowana. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę 5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 878.

Rzeszów

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.

Rzeszów

Ruszyła budowa przystanku kolejowego Rzeszów Dworzysko

RZESZÓW. Rozpoczęto prace przy budowie przystanku Rzeszów Dworzysko na trasie Rzeszów – Dębica. PKP przygotuje też 14 nowych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Miejskie bieganie w Święto Niepodległości

RZESZÓW. Już po raz dziewiąty rzeszowianie pobiegną w Narodowe Święto Niepodległości. Odbędzie się też akcja charytatywna „Biegnę dla”.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa likwidacja piecyków gazowych

RZESZÓW. Niemal 9 tysięcy piecyków gazowych zlikwidowali już mieszkańcy Rzeszowa. Jest plan kolejnych wymian.

Rzeszów

Rzeszów czwarty w rankingu miast "dobrych do życia"

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu w rankingu "Gmina dobra do życia 2021", przygotowanym przez Polską Agencję Prasową,

Reklama