Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Mężczyzna przygnieciony przez traktor. Interweniował śmigłowiec LPR

Dodano: 23.04.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

PODKARPACIE. Podczas prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez traktor. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 11:00 w miejscowości Lecka w powiecie rzeszowskim. Jak wynikało ze zgłoszenia jakie otrzymał dyżurny rzeszowskiej komendy, podczas wykonywanych prac polowych, 54-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy.

Przybyli na miejsce zdarzenia policjanci ustali wstępnie, że do wypadku doszło w momencie kiedy kierujący ciągnikiem usiłował usunąć usterkę przy zapalonym silniku. W pewnym momencie traktor samoczynnie ruszył, przejeżdżając po 54-latku, a następnie po przejechaniu kilkudziesięciu metrów, uderzył w drzewo.

Obecni na miejscu świadkowie wezwali pomoc. Na miejscu lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego do szpitala.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uszkodził dwa auta na ul. Grottgera. Był pijany

RZESZÓW. Ponad 3,5 promila alkoholu miał kierowca mazdy, który uszkodził dwa samochody na ul. Grottgera.

Rzeszów

29. Finał WOŚP w Rzeszowie. Na ulice wyjdzie 160 wolontariuszy

RZESZÓW. W niedzielę, po raz 29. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Hasło przewodnie tegorocznej zbiórki to „Finał z głową”. W tym roku Orkiestra zbiera na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki...

Rzeszów

Plebiscyt "Świeć się z Energą" rozstrzygnięty. Rzeszów zajął 13. miejsce

RZESZÓW. Poznaliśmy wyniki najbardziej rozświetlonego konkursu w Polsce „Świeć Się z Energą”. Rzeszów uplasował się na 13. pozycji i zdobył nagrody warte 10 tys. zł.

Rzeszów

Zderzenie osobówki z pojazdem wojskowym na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

RZESZÓW. 60-letek kierujący kią, zderzył się z wojskowym rosomakiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rzeszów

"Nie dla piekła kobiet". Dziś manifestacja w Rzeszowie

RZESZÓW. Przeciwnicy zaostrzenia prawa aborcyjnego zbiorą się dziś pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

Pożar budynku gospodarczego w Hyżnem. W przylegającym domu były 4 osoby i butle gazowe

RZESZÓW. Jako pierwsi na miejsce pożaru dotarli policjanci, którzy pomogli wyjść domownikom i wynieśli butle. Nikomu nic się nie stało.

Rzeszów

Od 8 lutego zamknięta część ul. Siemieńskiego. Zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. W związku z pracami przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa na ul. Siemieńskiego, zmieni się rozkład jazdy kilku linii MPK.

Rzeszów

Przejazd kolejowy przy ul. Konopnickiej czynny całą dobę

RZESZÓW. W ramach modernizacji Stacji Rzeszów Główny, przebudowano przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Marii Konopnickiej, dzięki czemu jest on czynny przez całą dobę.

Reklama