Rzeszów - Środa, 17.09.2025
Reklama

Mężczyźni kradli w jednej z drogerii w Rzeszowie. Teraz grozi im 5 lat pozbawienia wolności

Dodano: 15.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. W grudniu okradli oni jedną z drogerii w Rzeszowie. Skradzione kosmetyki sprzedali napotkanym osobom. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawę kradzieży kosmetyków wyjaśniali policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Do kradzieży doszło w grudniu, jednak policjanci zostali zawiadomieni o niej dopiero w ubiegłą środę. Dwóch nieznanych sprawców, z drogerii mieszczącej się w jednym z centrów handlowych przy ulicy Rejtana, ukradło kosmetyki o wartości około 1200 złotych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomieni o przestępstwie i rozpoczęli ustalanie podejrzanych. Na podstawie zebranych informacji kryminalni z rzeszowskiej komendy wytypowali podejrzanych. Okazali się nimi dwaj mężczyźni, mieszkańcy Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali pierwszego podejrzanego, 36-letniego mężczyznę. W piątek zatrzymali jego 24-letniego wspólnika.

Jak ustalili policjanci, skradzione w sklepie perfumy mężczyźni, jeszcze w tym samym dniu, sprzedali po zaniżonej cenie przypadkowym osobom. Obydwaj podejrzani przyznali się do winy. Policjanci przedstawili im zarzuty kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowska elektrociepłownia gotowa na sezon grzewczy

RZESZÓW. Po serii remontów i modernizacji rzeszowska elektrociepłownia funkcjonuje w pełni sprawnie i wydajnie. Jest gwarancją bezpieczeństwa dostaw ciepła dla Rzeszowa w okresie jesienno-zimowym.

Rzeszów

Budowa drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto zmierza ku końcowi

RZESZÓW. Inwestycja polegająca m.in. na budowie drogi łączącej ul. Wierzbową z al. Kopisto jest już bliska finalizacji. Zakończenie prac przewidziane jest na koniec tego roku.

Rzeszów

Bezrobotni mogą otrzymać dotację na założenie firmy

RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.

Rzeszów

Różowa sobota w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje dla kobiet

​RZESZÓW. W sobotę 23 października w KSW nr 1 w Rzeszowie wszystkie chętne kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań piersi w ramach tzw. różowego października.

Rzeszów

Powstaną kolejne przejścia dla pieszych w powiecie rzeszowskim

W przyszłym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie wykona kolejnych pięć przejść dla pieszych w czterech miejscowościach powiatu. Pieniądze na ten cel udało się pozyskać w naborze uzupełniającym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Rzeszów

Znamy listę zadań do realizacji w ramach RBO na 2022 r.

RZESZÓW. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Środki o łącznej wartości 8,2 mln w ramach trzech kategorii otrzyma 37 inicjatyw. Na projekty padło rekordowo dużo głosów.

Rzeszów

Zdemontowano inteligentną wiatę przystankową przy ul. Lisa Kuli. Powróci za kilka dni

RZESZÓW. Wiata będzie prezentowana podczas targów Smart City Expo. Zastąpi ją tymczasowy przystanek.

Reklama