Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Mężczyźni kradli w jednej z drogerii w Rzeszowie. Teraz grozi im 5 lat pozbawienia wolności

Dodano: 15.01.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Policjanci ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież kosmetyków. W grudniu okradli oni jedną z drogerii w Rzeszowie. Skradzione kosmetyki sprzedali napotkanym osobom. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sprawę kradzieży kosmetyków wyjaśniali policjanci z komisariatu na Nowym Mieście. Do kradzieży doszło w grudniu, jednak policjanci zostali zawiadomieni o niej dopiero w ubiegłą środę. Dwóch nieznanych sprawców, z drogerii mieszczącej się w jednym z centrów handlowych przy ulicy Rejtana, ukradło kosmetyki o wartości około 1200 złotych.

Funkcjonariusze przyjęli zawiadomieni o przestępstwie i rozpoczęli ustalanie podejrzanych. Na podstawie zebranych informacji kryminalni z rzeszowskiej komendy wytypowali podejrzanych. Okazali się nimi dwaj mężczyźni, mieszkańcy Rzeszowa. W ubiegły czwartek funkcjonariusze zatrzymali pierwszego podejrzanego, 36-letniego mężczyznę. W piątek zatrzymali jego 24-letniego wspólnika.

Jak ustalili policjanci, skradzione w sklepie perfumy mężczyźni, jeszcze w tym samym dniu, sprzedali po zaniżonej cenie przypadkowym osobom. Obydwaj podejrzani przyznali się do winy. Policjanci przedstawili im zarzuty kradzieży dokonanej wspólnie i w porozumieniu.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci na rowerach patrolują ulice i tereny rekreacyjne w Rzeszowie

RZESZÓW. Będą m.in. czuwać na bezpieczeństwem rowerzystów oraz kontrolować przestrzeganie obowiązujących przepisów.

Rzeszów

Podpisano list intencyjny w sprawie budowy monorail w Rzeszowie

​RZESZÓW. Ratusz podjął kolejny krok w sprawie budowy elektrycznej kolejki jednotorowej w Rzeszowie.

Rzeszów

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.

Rzeszów

LOT wznawia połączenia krajowe

LOT stopniowo przywraca krajowe loty pasażerskie. Połączenia będą realizowane w ramach 8 portów lotniczych, w tym Jasionki. Rejsy międzynarodowe pozostają zawieszone do 14 czerwca.

Rzeszów

Więcej pasażerów w autobusach komunikacji miejskiej

​RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego zwiększa limit pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Wieniawskiego na finiszu

RZESZÓW. Dobiega końca trzyetapowy remont ul. Wieniawskiego. Trwają prace wykończeniowe i porządkowe.  Nowa droga usprawni komunikację pomiędzy osiedlami Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Kolizja na ul. Budziwojskiej. Sprawca był pijany

RZESZÓW. 41-letni mężczyzna uderzył toyotą w bok innego auta, potem wjechał w ogrodzenie. Miał 2,5 promila alkoholu.

Reklama