Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Miasto zamyka Punkty Obsługi Mieszkańców w galeriach handlowych

Dodano: 12.03.2020 r.

fot. Urząd Miasta Rzeszowa
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. Punkty Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa mieszczące się w galeriach handlowych oraz Punkt Informacyjny UM Rzeszowa w hipermarkecie bi 1 od 12 marca 2020 r. są nieczynne do odwołania.

Obsługa stron prowadzona jest bezpośrednio w Wydziałach Urzędu Miasta Rzeszowa.

Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc na infolinię urzędu 1 77 88 99 00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Prywatna firma nada imię pływalni przy ul. Matuszczaka. Miasto szuka partnera tytularnego

RZESZÓW. Rzeszowski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił konkurs na partnera tytularnego pływalni przy ul. Matuszczaka. Zwycięska firma nada jej nazwę.

Rzeszów

Zła jakość powietrza w Rzeszowie i powiecie. Obowiązuje alert 2. stopnia

RZESZÓW. Wojewódzkie Centrum Zarządza Kryzysowego wprowadziło 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Alert obowiązuje od godz. 8:00 do godz. 24:00.

Rzeszów

Rzeszowski „Mobilny Urzędnik” oferuje nowe usługi

RZESZÓW. W usłudze „Mobilny Urzędnik” dodano kilka nowych spraw, które można załatwić bez wychodzenia z domu. To m.in. możliwość złożenia wniosku o wydanie Rzeszowskiej Karty Mieszkańca.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie nowy dworzec autobusowy. Podpisano list intencyjny

RZESZÓW. Podpisano list intencyjny dotyczący budowy nowoczesnego dworca autobusowego. - To kolejny, bardzo ważny krok – zarówno inwestycyjny, jak i organizacyjny – realizowany z myślą o mieszkańcach Rzeszowa i całej Aglomeracji Rzeszowskiej...

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyją 3 osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed godziną 10:00 na ul. Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim, na drodze krajowej nr 9. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych zginęły trzy osoby, a jedna została ranna....

Rzeszów

Objazdowy finał WOŚP. Stare pojazdy zaparkują na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Kolumna starych pojazdów ponownie ruszy w trasę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 25 stycznia ulicami Podkarpacia przejedzie Objazdowy Finał WOŚP, łącząc pasję do klasycznych samochodów z ideą wspólnego pomagania.

Reklama