Rzeszów - Niedziela, 15.02.2026
Reklama

Młodociany „diler” został zatrzymany przez policjanta w cywilu na rzeszowskich bulwarach

Dodano: 18.09.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie
fot. Archiwum RESinet.pl / KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. W dzień wolny od pracy jeden z funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie napotkał młodego sprzedawcę narkotyków, na bulwarach w Rzeszowie. Młody przestępca prosił nieznajomego, by upewnił się, że na moście nie ma policjantów.

W poniedziałek o 3 nad ranem na Komendę Miejskiej Policji w Rzeszowie zostało podane zgłoszenie o młodocianym przestępcy, zatrzymanym na bulwarach od strony ul. Naruszewicza przez funkcjonariusza z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie. Policjant w trakcie swojego dnia wolnego, napotkał wraz z członkiem rodziny podejrzanego 18-latka, który poprosił go o przysługę, w zamian za „działkę” marihuany. Mężczyzna miał sprawdzić czy na moście, przez który przechodzili widać jakichś policjantów. Funkcjonariusz ze Strzyżowa dopytał się „dilera” o pozostałe towary jakie posiadał. Okazało się, że oprócz marihuany nastolatek miał również mefedron oraz leki psychotropowe bez ważnej recepty.

Po potwierdzeniu wszystkich informacji wyjawił 18-latkowi, że sam jest policjantem po czym zatrzymał go. Chłopak pomimo początkowego niedowierzania nie stawiał oporu i czekał na przyjazd mundurowych. Za posiadanie niedozwolonych substancji grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

10. PKO Bieg Niepodległości. Ulicami Rzeszowa pobiegnie ponad 1800 zawodników

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek, 11 listopada.

Rzeszów

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Rzeszów

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie rozpoczął nowy semestr

RZESZÓW. 300  małych studentów wzięło udział w sobotnim wykładzie inaugurującym nowy  semestr Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego. 

Rzeszów

16,5 mln euro dotacji na nowe inwestycje na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Dzięki inwestycjom, lotnisko w Jasionce będzie jeszcze lepiej przystosowane do obsługi cywilnego i wojskowego ruchu lotniczego.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły na Staromieściu. Podpisano umowę

RZESZÓW. Budynek zyska zupełnie nowe skrzydło z halą sportową oraz zapleczem sanitarnym, siłownią i dodatkowymi salami lekcyjnymi. 

Rzeszów

Startują XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach

RZESZÓW. W dniach 9 – 13 listopada 2022 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Słocina odbędą się XIV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz Podkarpackiego Związku Szachowego.

Rzeszów

Nowa inwestycja drogowa w Rzeszowie. Wbito symboliczną łopatę

RZESZÓW. Na osiedlu Kotuli w Rzeszowie rozpoczęła się budowa nowej drogi, która połączy ul. Błogosławionej Karoliny z rejonem ulic Dynowskiej i Czudeckiej.

Rzeszów

Remont i rozbudowa cmentarzy w Rzeszowie. Więcej nowych alejek i miejsc na pochówek

RZESZÓW. Trwają prace remontowe i inwestycyjne na rzeszowskich cmentarzach. Powstają nowe kwatery i alejki, a stare są remontowane. Miasto rezerwuje także grunty pod rozbudowę nekropolii.

Reklama