Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

Dodano: 21.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay
fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Targi Modern Home dedykowane są osobom ceniącym sobie nowoczesny styl życia w komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, materiały, rozwiązania i trendy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie.

Swoją ofertę przedstawi ponad 70 firm, a odwiedzający wydarzenie będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych.

W trakcie targów, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w specjalnej strefie będzie prowadziła bezpłatne porady inżynierów z różnych dziedzin. Z kolei na stosiku firmy Elements,  będzie funkcjonowała specjalna strefa architekta, gdzie bezpłatnie będzie można skonsultować się i porozmawiać z projektantami wnętrz.

Reklama

W drugi dzień targów zaplanowano prelekcje prowadzone przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i będą dotyczyć procesu inwestycyjnego budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz dowiemy się jakie mamy obowiązki związane z jego utrzymaniem. Prelekcja rozpocznie się o godz. 11:30.

Swoją prelekcję przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odnośnie Projektu Doradztwa Energetycznego

Targi Nowoczesnego Budownictwa MODERN HOME odbędą się w dniach 22-23 marca 2025 r. w hali Podpromie. Godziny zwiedzania:
- sobota: 10.00 – 17.00
- niedziela: 10.00 – 16.00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest BEZPŁATNY.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje duży ośrodek sportowy

RZESZÓW. W Świlczy powstaje Centrum Sportowe „Wzorcownia Ruchu”. Obiekt buduje firma Moris Polska. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha. 

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Rzeszów

Na os. Mieszka I powstanie nowy parking

RZESZÓW. Przy ul. Krzyżanowskiego przybędzie kilkanaście miejsc parkingowych. W ramach inwestycji dobudowany zostanie także brakujący chodnik.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszył projekt dla seniorów "Aktywna ławka"

RZESZÓW. Projekt “Aktywna ławka” ma na celu wsparcie seniorów w aktywnościach plenerowych na terenie parków miejskich. 

Rzeszów

W Sylwestra utrudnienia w ruchu na Moście Zamkowym

RZESZÓW. 31 grudnia, w związku z organizacją pokazu dronów w ramach Sylwestra Miejskiego, na Moście Zamkowym wystąpią utrudnienia w ruchu.

Reklama