Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

Dodano: 21.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay
fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Targi Modern Home dedykowane są osobom ceniącym sobie nowoczesny styl życia w komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, materiały, rozwiązania i trendy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie.

Swoją ofertę przedstawi ponad 70 firm, a odwiedzający wydarzenie będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych.

W trakcie targów, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w specjalnej strefie będzie prowadziła bezpłatne porady inżynierów z różnych dziedzin. Z kolei na stosiku firmy Elements,  będzie funkcjonowała specjalna strefa architekta, gdzie bezpłatnie będzie można skonsultować się i porozmawiać z projektantami wnętrz.

Reklama

W drugi dzień targów zaplanowano prelekcje prowadzone przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i będą dotyczyć procesu inwestycyjnego budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz dowiemy się jakie mamy obowiązki związane z jego utrzymaniem. Prelekcja rozpocznie się o godz. 11:30.

Swoją prelekcję przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odnośnie Projektu Doradztwa Energetycznego

Targi Nowoczesnego Budownictwa MODERN HOME odbędą się w dniach 22-23 marca 2025 r. w hali Podpromie. Godziny zwiedzania:
- sobota: 10.00 – 17.00
- niedziela: 10.00 – 16.00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest BEZPŁATNY.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Za żłobek w nowym roku zapłacimy więcej

RZESZÓW. Podwyżki nie ominą rodziców najmłodszych dzieci w naszym mieście. Od lutego przyszłego roku stawki za pobyt dzieci w rzeszowskich żłobkach pójdą w górę.

Rzeszów

W czwartek utrudnienia na ul. Wierzbowej. Będą układać nową nawierzchnię

RZESZÓW. Przez cały czwartek, na ul. Wierzbowej w Rzeszowie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię asfaltową.

Rzeszów

Nowy punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

RZESZÓW. W przychodni Nasz Gabinet przy ul. Rejtana 20, otwarto kolejny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zlokalizowany jest on na IV piętrze placówki.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje mural upamiętniający Tomasza Stańko

RZESZÓW. Dziś przy ul. Hetmańskiej ruszają prace nad muralem upamiętniającym Tomasza Stańko. Uroczyste odsłonięcie zaplanowano na 2022 rok – w 80-tą rocznicę urodzin artysty.

Rzeszów

Za parkowanie w centrum miasta zapłacimy znacznie więcej. Radni przyjęli projekt zmian

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji rzeszowscy radni poparli projekt uchwały zwiększającej miejskie opłaty parkingowe. Pierwsza godzina parkowania w centrum ma kosztować 4 zł. Zmiany wejdą w życie od nowego roku.

Rzeszów

Od 20 grudnia mniej kursów autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 20 grudnia do 9 stycznia część autobusów komunikacji miejskiej w Rzeszowie będzie kursować w ograniczonym zakresie.

Rzeszów

Cztery kolejne rzeszowskie ulice będą oświetlone. Na wniosek mieszkańców

RZESZÓW. Nowe latarnie staną wzdłuż ulic Findysza, Sowińskiego, Myśliwskiej i Strzyżowskiej. Oświetlenie ma być gotowe w przyszłym roku.

Rzeszów

Integracyjny plac zabaw przy Lisiej Górze już gotowy

RZESZÓW. Dostępny jest już nowy integracyjny plac zabaw, który powstał w sąsiedztwie Lisiej Góry. Koszt inwestycji o powierzchni ponad 700 m² to prawie 500 tysięcy zł.

Reklama