Rzeszów - Sobota, 20.09.2025
Reklama

Modern Home. Targi nowoczesnego budownictwa w hali Podpromie

Dodano: 21.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay
fot. RESinet.pl / Zdjęcie domu Pixabay

RZESZÓW. Ponad 70 firm zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Nowoczesnego Budownictwa, które odbędą się w ten weekend w hali Podpromie. W programie wydarzenia przewidziano również prelekcje dotyczące procesu budowy domu.

Targi Modern Home dedykowane są osobom ceniącym sobie nowoczesny styl życia w komfortowych warunkach. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze technologie, materiały, rozwiązania i trendy w nowoczesnym i energooszczędnym budownictwie.

Swoją ofertę przedstawi ponad 70 firm, a odwiedzający wydarzenie będą mogli zapoznać się z innowacyjnymi produktami jak również skorzystać ze specjalnych rabatów i bonusów targowych.

W trakcie targów, Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w specjalnej strefie będzie prowadziła bezpłatne porady inżynierów z różnych dziedzin. Z kolei na stosiku firmy Elements,  będzie funkcjonowała specjalna strefa architekta, gdzie bezpłatnie będzie można skonsultować się i porozmawiać z projektantami wnętrz.

Reklama

W drugi dzień targów zaplanowano prelekcje prowadzone przez Podkarpacką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i będą dotyczyć procesu inwestycyjnego budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz dowiemy się jakie mamy obowiązki związane z jego utrzymaniem. Prelekcja rozpocznie się o godz. 11:30.

Swoją prelekcję przedstawi również Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie odnośnie Projektu Doradztwa Energetycznego

Targi Nowoczesnego Budownictwa MODERN HOME odbędą się w dniach 22-23 marca 2025 r. w hali Podpromie. Godziny zwiedzania:
- sobota: 10.00 – 17.00
- niedziela: 10.00 – 16.00.

Wstęp na targi dla zwiedzających jest BEZPŁATNY.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nieudany debiut Zaniniego. Kolejna porażka Resovii

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów ulegli MKS-owi Będzin 2:3 w meczu 19. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

Zebrano ponad 250 tys. zł dla Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Zbiórka to efekt dobroczynnej aukcji podczas IV Samorządowego Balu Charytatywnego.

Rzeszów

Czterech pseudokibiców zatrzymanych. Chodzi o bójkę pod Millenium Hall

RZESZÓW. Policjanci ustalają tożsamość pozostałych osób, które uczestniczyły z zdarzeniu.

Rzeszów

Zawodnicy Asseco Resovii Rzeszów w ratuszu. Było o bezwzględnym wsparciu i motywacji

RZESZÓW. Nowy trener i prezes lekiem na słabą postawę zawodników Asseco Resovii Rzeszów?

Rzeszów

Udało się zatrzymać jednego z uczestników bójki przy Millenium Hall

RZESZÓW. W zdarzeniu uczestniczyło około 40 – 50 pseudokibiców.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstaje Centrum Symulacji Medycznej

RZESZÓW. Otwarcie Centrum Symulacji Medycznej UR odbędzie się 20 lutego 2020 r., o godz. 10:00 w siedzibie Centrum, mieszczącym się przy ul. Warszawska 26a.

Rzeszów

Z zaparkowanej ciężarówki "zlali" 100 litrów paliwa. Zarzuty m.in. dla 17-latka

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzieże paliwa.

Rzeszów

Obowiązkowe szczepienie jednym z kryteriów rekrutacji do żłobków i przedszkoli w Rzeszowie?

RZESZÓW. Zgodnie z opublikowanym raportem GUS-u – w 2018 r. w miejskich placówkach ochrony zdrowia karty uodpornienia posiadało 98,3% dzieci w trzecim roku życia.

Reklama