Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Możliwie utrudnienia w ruchu w związku z koncertem "Jednego Serca Jednego Ducha"

Dodano: 06.06.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. W czwartek 8 czerwca, w Parku Sybiraków w Rzeszowie odbędzie się koncert ,,Jednego Serca Jednego Ducha", w którym uczeestniczyć może nawet ponad 20 tys. osob. Tego dnia, od popołudnia do północy, w rejonie ulic Krakowskiej, Okulickiego, Wyzwolenia, Ofiar Katynia, Broniewskiego mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w ruchu. 

Policjanci informują, że dla uczestników koncertu dojeżdżających autokarami w zorganizowanych grupach, wyznaczono parkingi:
  • ul. Krakowska 30B - parking przed sklepem Lidl,
  • ul. Krakowska 20 - parking przed galerią „Nowy Świat”
  • ul. Okulickiego 20 - parking przed sklepem Unimet
  • ul. Okulickiego 14 - parking przed Hipermarketem Kaufland,
  • ul. Okulickiego 10 - przed centrum handlowym „Rotunda”  
  • Al. Wincentego Witosa 21 - parking przy Hipermarkecie B1
  • Al. Wyzwolenia 6 - parking na zajezdni PKS Rzeszów
  • Al. Wyzwolenie/ul. Orla - parking przy Parafii Matki Bożej Różańcowej

Dla uczestników dojeżdżających samochodami osobowymi przeznaczono następujące parkingi:
  • przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarzadzania, ul. Sucharskiego 2,
  • parking przy Centrum Motocyklowym, ul. Broniewskiego 1, (dawne Tesco)
  • parking przy Parafii Podniesienia Krzyża Świetego, ul. Krakowska 18
  • parking przy centrum handlowym Carrefour - Frac, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14

Samochody będzie można parkować wzdłuż ulic: Kopaczewskiego, Sucharskiego, Broniewskiego, Ofiar Katynia - po obu stronach.
Reklama

Policjanci przypominają o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego w trakcie parkowania oraz wyborze właściwego miejsca parkingowego, które nie będzie utrudniało przejazdu innym pojazdom. Organizatorzy będą wpuszczać widzów na teren, gdzie odbędzie się koncert od godz. 17:00. Przewidziano sześć bram wejściowych. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie koncertem oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników, policjanci apelują szczególnie do grup autokarowych, których może być nawet 350, o wcześniejszy przyjazd na miejsce.


 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zaprojektują przestrzeń wspólną Millenium Hall

RZESZÓW.  Zwycięskie projekty mają stanowić materiał pomocniczy dla dalszych rozważań projektowanych.

Rzeszów

Pierwszy gazowy Solaris dotarł do Rzeszowa

RZESZÓW. Pierwszy z dwóch nowych autobusów przegubowych marki Solaris dotarł już do Rzeszowa. Drugi przyjedzie w najbliższych dniach. Oba pojazdy wyjadą na ulice w maju. 

Rzeszów

5 maja ulicami Rzeszowa przejdzie marsz godności osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Pomysłodawcą pochodu jest Niepubliczna Szkoła Kraina Uśmiechu w Rzeszowie, która zorganizuje go wspólnie z psycholog Joanną Szczerbaty.

Reklama