Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Na 27. Finał WOŚP w Rzeszowie mieszkańcy mogą dojechać zabytkowym autobusem

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 13 stycznia ulicami Rzeszowa jeździć będzie Jelcz PR 110U, który za darmo dowozić będzie na rzeszowski Rynek.

Z okazji 27 Finał WOŚP w Rzeszowie na rzeszowski Rynek będzie kursował specjalny autobus! Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Na przejazd wyznaczoną trasą (wg mapki poniżej) nie trzeba będzie mieć biletu - w autobusie znajdować się będą wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać dobrowolne datki w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autobus wykona sześć kursów, o 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Jelcz swoja trasę rozpocznie od przystanku Słowackiego Rynek, następnie skieruję się na al. Piłsudskiego, następnie wjedzie na al. Rejtana, a z al. Powstańców Warszawy skręci w ul. Hetmańską kierując się w stronę przystanku początkowego. Przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ważny krok w kierunku bodowy drogi łączącej ul. Warszawską z ul. Krakowską

RZESZÓW. Rzeszowscy radni zgodzili się na zawarcie porozumienia z władzami województwa dotyczącego budowy drogi, która połączy ul. Warszawską z ul. Krakowską. Dokument zostanie podpisany w najbliższym czasie.

Rzeszów

Przy SP nr 1 w centrum Rzeszowa otwarto nowy plac zabaw

RZESZÓW. Plac będzie służył przedszkolakom, uczniom, a także dzieciom z osiedla Śródmieście.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie pięć nowych wiat rowerowych

RZESZÓW. Wiaty mają być gotowe do końca listopada br. 

Rzeszów

Od czerwca wracają kursy linii nr 5

RZESZÓW. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od czerwca wrócą kursy linii nr 5. Wycofana natomiast zostanie linia nr 48.

Rzeszów

Wiosenne malowanie rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Do czerwca odnowione zostanie oznakowanie poziome na rzeszowskich ulicach. Prace będą prowadzone głównie wieczorami i nocami. Koszt inwestycji to ponad 1,5 mln zł.

Rzeszów

Na ul. Podwisłocze samochód potrącił rowerzystkę. Kobieta trafiła do szpitala

RZESZÓW. 41-letnia rowerzystka została potrącona przez samochód osobowy. Kobieta trafiła na badania do szpitala.

Rzeszów

Sadzenie drzew i piknik ekologiczny w Parku Papieskim

RZESZÓW. Prezydent Konrad Fijołek zaprasza mieszkańców Rzeszowa do udziału w drugiej edycji Pikniku Ekologicznego #SadzimyRzeszów. 

Rzeszów

Trwa budowa nowej drogi na osiedlu Franciszka Kotuli

RZESZÓW. Na osiedlu Franciszka Kotuli powstaje 400-metrowa droga, która połączy ulice Błogosławionej Karoliny z Dynowską i Czudecką. Inwestycja o wartości 6,37 mln zł ma być gotowa jesienią br.

Reklama