Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Na 27. Finał WOŚP w Rzeszowie mieszkańcy mogą dojechać zabytkowym autobusem

Dodano:

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 13 stycznia ulicami Rzeszowa jeździć będzie Jelcz PR 110U, który za darmo dowozić będzie na rzeszowski Rynek.

Z okazji 27 Finał WOŚP w Rzeszowie na rzeszowski Rynek będzie kursował specjalny autobus! Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Na przejazd wyznaczoną trasą (wg mapki poniżej) nie trzeba będzie mieć biletu - w autobusie znajdować się będą wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać dobrowolne datki w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autobus wykona sześć kursów, o 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Jelcz swoja trasę rozpocznie od przystanku Słowackiego Rynek, następnie skieruję się na al. Piłsudskiego, następnie wjedzie na al. Rejtana, a z al. Powstańców Warszawy skręci w ul. Hetmańską kierując się w stronę przystanku początkowego. Przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Gmina Świlcza przekaże grunty pod budowę szpitala uniwersyteckiego

RZESZÓW. W przyszłą środę Uniwersytet Rzeszowski podpisze umowę z gminą Świlcza o przekazaniu gruntów pod budowę szpitala uniwersyteckiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną kolejne ścieżki rowerowe

RZESZÓW. W przyszłym roku miasto planuje utworzenie kilku kolejnych ścieżek rowerowych.

Rzeszów

Ulica Podleśna będzie oświetlona

RZESZÓW. Ruszył przetarg na oświetlenie ulicy Podleśnej na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma powstać najprawdopodobniej w przyszłym roku.

Rzeszów

Powstanie Społeczna Rada Kultury pod patronatem prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Pod auspicjami prezydenta Rzeszowa powstanie Społeczna Rada Kultury, organ doradczo-opiniotwórczy, który będzie wspierał inicjatywy kulturalne.

Rzeszów

Rzeszowski "Medyk" rusza z akcją szkoleń z pierwszej pomocy

RZESZÓW. Uczestnicy dowiedzą się też, jak dbać o własne zdrowie, będą mieli okazję wykonać podstawowe badania czy zaszczepić się. Prozdrowotne działania placówki wspiera m.in. prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski z grantem na badania nad uzależnieniem od e-papierosów

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przeprowadzi badania nad cytyzyną, substancją, która może być pomocna w walce z uzależnieniem od e-papierosów.

Rzeszów

Już w sobotę otwarcie pijalni czekolady w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższą sobotę planowane jest otwarcie pijalni czekolady w Millenium Hall. Na wielbicieli słodkości czekają liczne atrakcje, m.in. największa w Polsce czekoladowa fontanna.

Reklama