Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Na 27. Finał WOŚP w Rzeszowie mieszkańcy mogą dojechać zabytkowym autobusem

Dodano: 07.01.2019 r.

fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
fot. zdjęcie z facebookowego profilu: Estrada Rzeszowska
RZESZÓW. 13 stycznia ulicami Rzeszowa jeździć będzie Jelcz PR 110U, który za darmo dowozić będzie na rzeszowski Rynek.

Z okazji 27 Finał WOŚP w Rzeszowie na rzeszowski Rynek będzie kursował specjalny autobus! Jelcz PR110U z 1982 roku został wyremontowany w MPK Rzeszów i przywrócony do stanu fabrycznego.

Na przejazd wyznaczoną trasą (wg mapki poniżej) nie trzeba będzie mieć biletu - w autobusie znajdować się będą wolontariusze WOŚP, którzy będą zbierać dobrowolne datki w ramach 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autobus wykona sześć kursów, o 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00. Jelcz swoja trasę rozpocznie od przystanku Słowackiego Rynek, następnie skieruję się na al. Piłsudskiego, następnie wjedzie na al. Rejtana, a z al. Powstańców Warszawy skręci w ul. Hetmańską kierując się w stronę przystanku początkowego. Przejechanie tej trasy zajmie ok. 30 min.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trzy osoby podtrute tlenkiem węgla w Świlczy

RZESZÓW. Kobieta wraz z dwójką dzieci podtruły się tlenkiem węgla. Na szczęście nie doszło do tragedii.

Rzeszów

Więcej budek dla jerzyków przy rzeszowskich blokach. Ptaki niemal zniknęły z terenu miasta

RZESZÓW. Pracownicy MZBM zawiesili dwadzieścia budek dla jerzyków na elewacji bloku przy ul. Leszczyńskiego. Kolejnych 400 budek czeka na umieszczenie przy ścianach innych budynków.

Rzeszów

Miasto wesprze kolejny startup. To aplikacja ułatwiająca lotnicze podróże

RZESZÓW. Rzeszów przyczyni się do rozwoju mobilnej aplikacji FLYTRIP lokalnej firmy Propjet. To nowoczesne narzędzie, które ma ułatwić podróżowanie samolotem. 

Rzeszów

Będą nowe ekologiczne autobusy w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszył przetarg na zakup kolejnych miejskich autobusów elektrycznych i gazowych. Miejski tabor wzmocni się łącznie o 14 ekologicznych pojazdów.

Rzeszów

W listopadzie Rzeszów zyskał prawie 800 drzew

RZESZÓW. Zakończyły się jesienne nasadzenia drzew na terenie miasta. W różnych punktach Rzeszowa posadzono blisko 800 roślin, m.in. lip, dębów i brzóz.

Rzeszów

Straż Miejska kontrolowała dym z domowych kominów przy pomocy drona

RZESZÓW. Od osiedli Zalesie i Przybyszówka zaczęły się kontrole dymu wydobywającego się z domowych kominów. Straż Miejska używa do tego drona. W czterech miejscach mogło dojść do nadużyć.

Rzeszów

W niedzielę kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. W niedzielę 5 grudnia Podkarpacki Urząd Wojewódzki, we współpracy z Centrum Medycznym LUX MED, przeprowadzi na terenie urzędu kolejną akcję szczepień ochronnych przeciw COVID-19. 

Rzeszów

Miejskie drzewa będą badane tomografem

RZESZÓW. Prezydent Fijołek zdecydował o zakupie tomografu dźwiękowego do badania drzew z terenu Rzeszowa. Dzięki urządzeniu łatwiej będzie zadbać o stan najcenniejszych z nich.

Reklama