Rzeszów - Poniedziałek, 07.07.2025
Reklama

Na lotnisku w Jasionce otwarto nowy salon Business Lounge

Dodano: /

fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW/JASIONKA. Spółka Baltona S.A. zmodernizowała strefę Business Lounge w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. Teraz salon jest jeszcze bardziej funkcjonalny i komfortowy dla pasażerów, zapewniając miejsce do wypoczynku i pracy online.

– Oprócz atrakcyjnej oferty połączeń to właśnie nowocześnie zaaranżowane strefy komercyjne w terminalu są takimi magnesami, które przyciągają pasażerów na nasze lotnisko. Jestem przekonany, że ten wielofunkcyjny i świetnie zaprojektowany business lounge prowadzony przez Baltonę będzie cieszył się dużą popularnością i spełni oczekiwania najbardziej wymagających podróżnych – powiedział podczas konferencji otwarcia Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Salon Business Lounge przeznaczony jest dla pasażerów podróżujących samolotami rejsowymi, charterowymi oraz pasażerów VIP. Po modernizacji salon oferuje trzy funkcjonalne obszary - strefę relaksu przy kawie i przekąskach, wypoczynku i przystosowaną do pracy. W ofercie salonu znajdują się m.in. bufet ciepłych i zimnych przekąsek, stanowiska do pracy. Nielimitowane, bezpłatne wi-fi, prasa oraz telewizja.

Business Lounge zlokalizowany jest w Strefie Odlotów, po kontroli bezpieczeństwa (Strefa Schengen przy GATE 4).

Reklama

– Inwestycja Baltony na lotnisku Rzeszów-Jasionka została zrealizowana z myślą o pasażerach, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Zaprojektowane zgodnie z nowoczesnymi trendami ergonomiczne wnętrza, indywidualna obsługa, ekspresowe formalności oraz bogata oferta usług gastronomicznych, gdzie podróżni mogą popracować zdalnie i zrelaksować się przed dalszą podróżą lotniczą. To szereg funkcjonalności dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb osób korzystających z przestrzeni jednego z ważniejszych polskich portów lotniczych – poinformował Bogdan Romaniuk, członek zarządu PHZ „Baltona” S.A.

Baltona na lotnisku w Jasionce oferuje także atrakcyjne cenowo produkty duty free w sklepach Multistore i Ministore oraz wypoczynek w dwóch nowoczesnych kawiarniach Cavarious z panoramicznym widokiem na płytę lotniska.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Marszałek Józef Piłsudski przybył na plac Wolności [VIDEO]

RZESZÓW. Pomnik marszałka Józefa Piłsudskiego stanął w Rzeszowie na placu Wolności.

Rzeszów

Podpisano umowę na dostarczenie pociągów dla Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Sprzęt za ok. 200 mln zł będzie obsługiwał Podkarpacką Kolej Aglomeracyjną.

Rzeszów

Tesco w Rzeszowie do likwidacji. Nieoficjalnie wiadomo, że działać będzie do 30 października

RZESZÓW. W Solidarności nie wiedzą komu te tereny zostały sprzedane, o ile w ogóle zostały sprzedane. 

Rzeszów

Jaka przyszłość czeka linie nr 57? Mieszkańcy Łańcuta pomogą w podjęciu decyzji

RZESZÓW. Władze Rzeszowa zdążyły już przedstawić nową ofertę. 

Rzeszów

Dzień otwarty Podkarpackiego Oddziału NFZ w Rzeszowie

RZESZÓW. Porad udzielać będzie personel Klinicznego Szpitala Nr 1 im Chopina.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc startuje w wyborach do Sejmu. Będą w Rzeszowie przedterminowe wybory?

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc został „jedynka” Koalicji Obywatelskiej na Podkarpaciu.

Rzeszów

Remont wiaduktu Śląskiego może zakończyć się szybciej niż pierwotnie zakładano

RZESZÓW. Prace przebiegają szybciej niż pierwotnie zakładano, co nie wyklucza ich wcześniejszego zakończenia.

Reklama