Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego
Dodano: 20.08.2021 r.
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.
Do zdarzenia doszło w środę po godz. 20:00. Policjanci na motocyklach pełniący służbę na al. Sikorskiego, podczas kontroli, dokonali pomiaru prędkości jadącego motocyklem kawasaki. Motocyklista jadący w kierunku al. Rejtana, na odcinku z ograniczeniem do 50 km/h, jechał z prędkością 138 km/h.
Pomimo sygnałów wysyłanych przez funkcjonariuszy do zatrzymania się, mężczyzna zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg. Motocyklistę udało się zatrzymać na skrzyżowaniu ulic Robotniczej i Ćwiklińskiej. To 39-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Dodatkowo okazało się, że był pijany. Miał niemal 1,3 promila.
Mężczyźnie zatrzymani prawo jazdy oraz motocykl. 39-latek został oddany pod opiekę wskazanej osoby. Grozi mu odpowiedzialność za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli. Odpowie również za popełnione wykroczenie.
RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:
RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło dziś przed godz. 12:00. Samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił kobietę, która przechodziła przez oznakowane przejście dla pieszych.
RZESZÓW. W okresie Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w rzeszowskiej komunikacji miejskiej. Jak co roku Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi 10 dodatkowych linii specjalnych, z których większość będzie kursowała co 20 minut.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz