Rzeszów - Czwartek, 28.08.2025
Reklama

Na razie nie zamkną ul. Siemieńskiego. Rozkład jazdy autobusów bez zmian

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od 8 lutego ul. Siemieńskiego miała być zamknięta w związku z pracami jakie miały się rozpocząć przy przebudowie mostu na potoku Przyrwa. Rozpoczęcie prac zostało jednak wstrzymane, ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Tym samym ww. ulica na razie pozostanie przejezdna.

„W związku z obfitymi opadami śniegu zaplanowane na poniedziałek, na godz. 12:00, zamknięcie dla ruchu odcinka ul. Siemieńskiego w Rzeszowie zostało przesunięte.” – informuje Artur Gernand z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Po konsultacjach z Miejskim Zarządem Dróg, Zarząd Transportu Miejskiego czasowo zrezygnował z wprowadzenia w dniu 8.02.2021  zmian w rozkładzie jazdy autobusów linii nr N1, 5, 9, 12, 29 i 59 kursujących przez ul. Siemieńskiego oraz z wprowadzania tymczasowych przystanków na al. Gen. Maczka

Nowy termin zamknięcia ul. Siemieńskiego poznamy wkrótce.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Boya-Żeleńskiego zlikwidowano nielegalną uprawę konopi indyjskich

RZESZÓW. Odkryto niemal kilogram marihuany, 11 krzewów konopi oraz ponad 200 gramów mefedronu.

Rzeszów

Terrorysta w Urzędzie Marszałkowskim. Odbyły się ćwiczenia organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

RZESZÓW. „Wrzesień 2019” to kryptonim samorządowych ćwiczeń wojewódzkich, które w dniach 17-18 września 2019 r. odbywają się w UMWP w Rzeszowie.

Rzeszów

W przyszłym roku ruszą prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Nauki

RZESZÓW. PCN „Łukasiewicz”, które powstaanie w Jasionce, ma być gotowe do połowy 2022 roku.

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Reklama