Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

We wtorek około godz. 18.30, dyżurny miejskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów zaparkowanych na ulicy Grabskiego. Z informacji wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Wysłani na miejsce policjanci, w oparciu o informacje przekazane przez świadków ustalili przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania podejrzanego.

W krótkim czasie udało im się ustalić, że związek ze sprawą ma 56-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna był pijany, a badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialny 56-latek stracił uprawnienia do kierowania. Za swoje czyny, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, w Stobiernej policjanci zatrzymali jeszcze innego pijanego kierowcę. To 41-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkohol. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień, a seat, którym kierował został zabezpieczony.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 30 sierpnia 2023 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznowił sprzedaż biletów zintegrowanych (ZTM + ZG PKS) „Autobus + Autobus”.

Rzeszów

18 osób zmarło na legionellozę. Nowe dane rzeszowskiego sanepidu

PODKARPACIE. PSSE w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące zakażenia bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono dwa nowe przypadki i kolejne ofiary śmiertelne.

Rzeszów

Wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na parking hali Podpromie

RZESZÓW. 20-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni.

Rzeszów

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

RZESZÓW. 31 sierpnia otwarto przebudowane studio planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Rzeszów

1 osoba ranna w zderzeniu dwóch samochodów na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została jedna osoba.

Rzeszów

InPost wesprze kolejne inicjatywy ekologiczne Rzeszowa. Powstanie m.in. motylarnia i łąka cebulowa

RZESZÓW. 160 tys. zł,  taką kwotę przekazała firma InPost na realizację dwóch nowych inicjatyw ekologicznych w Rzeszowie - „Zielony Fundusz dla Rzeszowa" oraz „Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft".

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci przeprowadzili kontrole pojazdów i kierowców świadczących usługi przewozu osób na aplikację. Działania były prowadzone wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego, Strażą Graniczną i Krajową Administracją Skarbową.

Rzeszów

Dezynfekcja sieci wodociągowej w Rzeszowie przebiegła zgodnie z planem

RZESZÓW. Raport przedstawiony podczas poniedziałkowego posiedzenia Sztabu Kryzysowego w ratuszu potwierdził, że w punktach pomiaru zanotowano odpowiednio zwiększone dawki chloru.

Reklama