Rzeszów - Piątek, 06.02.2026
Reklama

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

Dodano: 23.01.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

We wtorek około godz. 18.30, dyżurny miejskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu kilku pojazdów zaparkowanych na ulicy Grabskiego. Z informacji wynikało, że sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Wysłani na miejsce policjanci, w oparciu o informacje przekazane przez świadków ustalili przebieg zdarzenia i rozpoczęli poszukiwania podejrzanego.

W krótkim czasie udało im się ustalić, że związek ze sprawą ma 56-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Policjanci sprawdzili jego stan trzeźwości. Mężczyzna był pijany, a badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Nieodpowiedzialny 56-latek stracił uprawnienia do kierowania. Za swoje czyny, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Tego samego dnia, w Stobiernej policjanci zatrzymali jeszcze innego pijanego kierowcę. To 41-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego. Alkomat wskazał w jego organizmie blisko 2 promile alkohol. Mężczyzna noc spędził w izbie wytrzeźwień, a seat, którym kierował został zabezpieczony.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W środę Święto Policji w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W środę, 19 lipca 2023 r.  w Rzeszowie odbędą się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. W trakcie trwania uroczystości będą występować utrudnienia w ruchu. Zamknięty dla będzie Plac Farny i przyległe ulice.

Rzeszów

Kolejny etap modernizacji budynku OSP Biała

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wybór firmy, która dokończy modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na osiedlu Biała. Oferty przyjmowane są do 1 sierpnia.

Rzeszów

Zderzenie szynobusu z kosiarką w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nietypowego zdarzenia doszło dziś rano na ulicy Architektów w Rzeszowie. W szynobus relacji Jasło-Rzeszów, wjechała kosiarka samojezdna. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów na ul. Budziwojskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Budziwojskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Reklama