Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Na ul. Okulickiego powstaje dodatkowy pas ruchu

Dodano: /

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl

RZESZÓW. Rozpoczęła się budowa dodatkowego pasa ruchu na ul. Okulickiego w Rzeszowie. Ma być gotowy jeszcze w tym miesiącu.

Potrzebę realizacji tej inwestycji zgłosili mieszkańcy podczas jednego z osiedlowych spotkań z Prezydentem Rzeszowa Konradem Fijołkiem.

Dodatkowy pas ruchu będzie służył kierowcom korzystającym z zawrotki, która znajduje się na al. Okulickiego, na wysokości centrum handlowego Stara Szwalnia. - Mieszkańcy zwracali uwagę na to, że samochody chcące tam zawrócić często blokują lewy pas ruchu alei, służący do jazdy na wprost, w kierunku skrzyżowania z al. Wyzwolenia – informuje Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Miasta Rzeszowa.

Prace na ul. Okulickiego najprawdopodobniej zakończą się jeszcze w tym miesiącu. Miasto wyda na ten cel nieco ponad 300 tys. zł.



Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny.

Rzeszów

Zmiany w zagospodarowaniu ogródków na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Przypomnijmy, że tegoroczny sezon ogródkowy trwać będzie od 10 kwietnia do 15 października.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Cieplińskiego. Potrącono pieszego

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają do nawet do godz. 12.

Rzeszów

Nowy system wywozu odpadów zaakceptowany. Było kilka pomysłów na poprawki

RZESZÓW. Pomimo burzliwej dyskusji, radni zaakceptowali proponowane zmiany.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ogłasza konkurs. Chodzi o projekt rewitalizacji jednego z wydziałów

RZESZÓW. Termin składania prac konkursowych upływa 15 marca 2019 r.

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Reklama