Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Na weekend jazdy testowe w salonie GOC Yamaha Rzeszów. Udostępnią aż 17 maszyn

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Plan imprezy zakłada m.in. jazdy testowe. W trakcie weekendowego wydarzenia dostępnych będzie 17 maszyn. Będą także mini motocykle Yamaha PW50 dla dzieci.

W najbliższy weekend (27-28 lipca) w salonie GOC Yamaha Rzeszów, jedynym autoryzowanym salonie słynnej japońskiej marki motocyklowej na Podkarpaciu, odbędzie się wyjątkowe wydarzenie o nazwie MT Tour 2019. Jest to największa impreza testowa Yamahy dedykowana bestsellerowej gamie drapieżnych motocykli MT.

MT Truck wypakowany pojazdami testowymi będzie dostępny w rzeszowskim salonie firmy w sobotę oraz niedzielę. Będzie to ostatni przystanek MT Tour w Polsce w tym roku, a wcześniej wydarzenie odbyło się jedynie w Poznaniu oraz Wrocławiu. Motocykliści z Podkarpacia będą mieli więc niepowtarzalną okazję, by dosiąść legendarnych maszyn z serii MT.

Idea MT Tour zakłada, aby każdy motocyklista miał okazję przetestować w dogodnych warunkach motocykle z największej i najlepiej sprzedającej się serii MT. O ile na co dzień w autoryzowanych salonach są dostępne wybrane pojazdy demonstracyjne, to MT Tour jest wyjątkową okazją do poznania kompletnej gamy motocykli.
Reklama
Podczas wydarzenie będzie dostępnych aż 17 maszyn: od MT-125 przeznaczonego do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy, przez MT-3, MT-07 - czyli najczęściej rejestrowanym w Polsce w 2018 roku motocyklu o pojemności powyżej 125 cm3, aż po słynne MT-09 i potężny MT-10 – w wersjach standardowych i SP, czyli w topowej specyfikacji ze szczególnym naciskiem na sportowe osiągi.

W ramach Yamaha MT odbędą się nie tylko jazdy testowe. Na miejscu będzie dostępny grill oraz atrakcje dla dzieci. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z możliwości, jakie daje Hot Wheels Moto School. Jest to off-roadowy tor, na którym najmłodsi mogą spróbować pierwszej w życiu przygody motocyklowej. Organizatorzy zapewniają instruktora, mini motocykle Yamaha PW50 oraz odzież ochronną dla dzieci.

Yamaha MT Tour Rzeszów 2019 odbędzie się w dniach 27-28 lipca 2019r. w salonie GOC Yamaha Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 6 w godzinach 10:00-18:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

18-latek sprzedawał rzeczy, których nie miał. Od 35 osób wyłudził łącznie 33 tys. zł

RZESZÓW.  Za popełnienie zarzucanego czynu mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

13 października obchodzimy XIX Dzień Papieski. Plan obchodów w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 13 października, będziemy obchodzić XIX Dzień Papieski. 

Rzeszów

Przy ul. Jagiellońskiej zraniono dwie osoby nożem. Jedna z nich jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem o godz. 20.40 na ul. Jagiellońskiej.

Rzeszów

Kongres 590. List intencyjny ws. drugiej linii technologicznej w rzeszowskiej spalarni śmieci

RZESZÓW. Planowany projekt zwiększy wydajność rzeszowskiej spalarni ze 100 tys. do 180 tys. ton rocznie.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie najnowocześniejsza w Europie baza obsługi technicznej samolotów

RZESZÓW. Od 2022 roku w bazie będą serwisowane samoloty wąsko i szerokokadłubowe z całego świata.

Rzeszów

Muzeum Dobranocek z szansą na ogólnopolską nagrodę

RZESZÓW. Na Muzeum Dobranocek możemy głosować do 10 października.

Rzeszów

„Nóż komandosa” dla policjanta z Rzeszowa

RZESZÓW. W zawodach, które odbyły się 5 października br. wzięło udział kilkuset mundurowych z różnych formacji z całego kraju oraz z zagranicy.

Rzeszów

Jesienna obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto opublikowało harmonogram jesiennej obwoźnej zbiórki odpadów niebezpiecznych z gospodarstw domowych organizowanej wspólnie z MPGK-Rzeszów Sp. Z o.o.  

Reklama