Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Najpierw spektakl „Szalone nożyczki”, a nieco później… oświadczyny w rzeszowskim teatrze

Dodano:

fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
fot. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
RZESZÓW. Niecodzienny finał spektaklu pełnego improwizacji. Na scenie Teatru im. Wandy Siemaszkowej pewien mężczyzna, oświadczył się pewnej kobiecie. Tym razem aktorzy musieli „odstąpić” owacje na stojąco.

Prawie żaden z widzów przybyłych 3 stycznia do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na spektakl „Szalone nożyczki”  nie spodziewał się takiego zakończenia.

Spektakl, który zawsze odbywa się z udziałem widowni, co prawda i tym razem zakończył się znalezieniem mordercy i aresztowaniem, ale główną rolę odegrała tu zupełnie inna obrączka.

Wieczór należał do pomysłowego i odważnego policjanta Krystiana, który wybrał nietypowy sposób na oświadczyny. Jego wybranka Anna z pewnością to spotkanie ze sztuką zapamięta do końca życia.

W realizacji misternego planu pomógł zespół Teatru. Po szczęśliwym „TAK” świeżo upieczeni narzeczeni zostali obdarowani zaproszeniami na kolejne spektakle oraz owacją na stojąco.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Kwiatkowskiego powstają Tarasy Nad Zalewem. Deweloper wykupił teren z warunkami zabudowy

RZESZÓW. Deweloper wykupił teren wraz z pozwoleniem na budowę od mieleckiej firmy.

Rzeszów

Ceny za wodę i ścieki wzrosną? Ratusz bije na alarm, PGE uspokaja

RZESZÓW. Szykuje się podwyżka cen energii elektrycznej w Rzeszowie za dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej.

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Rzeszów

Wiemy jaka firma zajmie się odmuleniem rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. W najbliższych dniach nastąpi podpisanie umowy między Regionalnym Zarządem Gospodarki Wodnej w Rzeszowie i konsorcjum.

Rzeszów

Będzie kolejne „odkomarzanie”. Drugi zabieg zostanie przeprowadzony 16 i 17 lipca

RZESZÓW. Dezynsekcja odbędzie się na terenach parków, zieleńców, placów zabaw oraz obszaru nad Zalewem.

Rzeszów

Szeregi podkarpackiej policji zasilił nowy wierzchowiec

RZESZÓW. Owidiusz, to koń rasy wielkopolskiej pochodzenia trakeńskiego.

Reklama