Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 14 i 15 marca 2020 r. w G2A Arena odbędzie się Home & Garden, czyli Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo w jednym. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie.

W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys. W tym roku organizatorzy postanowili połączyć Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo i stworzyć duży blok o nazwie Home & Garden.

W dniach 14 i 15 marca 2020 r. przestrzeń G2A Arena wypełnią najnowocześniejsze obiekty wystawiennicze w regionie.  Na 16 tys. m2 powierzchni wystawcy zaprezentują bogatą ofertę, na którą składają się m.in.: roślinny, artykuły ogrodnicze, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, elementy małej architektury krajobrazu, meble, dekoracje, zastawy stołowe, armatura łazienkowa, sztuka użytkowa, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele więcej.

III edycja Targów Aranżacji Wnętrz Home Design to miejsce zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Dzięki zaprezentowanym ofertą poznasz najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz, zasięgniesz rad ekspertów oraz oglądniesz i zakupisz designerskie produkty, które oferować będą sklepy i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Ponadto na targach prowadzone będą panele dyskusyjne, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.
Reklama
Równolegle do Home Design odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo, czyli jedyne na Podkarpaciu targi, gdzie zaprezentowana zostanie ekspozycja roślin, narzędzi, maszyn  i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu. W dniach 14 i 15 marca 2020 r. G2A Arena po raz trzeci zmieni się w największy w południowo-wschodniej Polsce wiosenny ogród, który zostanie urozmaicony pokazami florystycznymi, warsztatami, szkoleniami i konferencjami.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza druga transza dystrybucji węgla w Rzeszowie. Trzeba złożyć wniosek

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa przyjmuje wnioski do końca stycznia.

Rzeszów

Ciało 25-latka w rejonie zapory. Popełnił samobójstwo?

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo w sprawie śmierci 25-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jego zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Rzeszów

Jak segregować odpady w Rzeszowie? Mieszkańcom pomoże specjalny słownik

RZESZÓW. W Rzeszowie powstał „Słownik segregacji odpadów komunalnych”, który ma pomóc mieszkańcom w poprawnej segregacji śmieci.

Rzeszów

Wypadek w Boguchwale. Samochód potrącił matkę z dwójką dzieci

BOGUCHWAŁA. Dziś rano na oznakowanym przejściu dla pieszych w Boguchwale, kierujący toyotą potrącił matkę z dwójką dzieci. Piesi z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Znamy gwiazdy i program 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – pod takim hasłem już 29 stycznia w Rzeszowie odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Estrada Rzeszowska przygotowała...

Rzeszów

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

LUTORYŻ. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Rzeszów

Obok ratusza ma powstać nowe miejsce spotkań dla mieszkańców

RZESZÓW. Miasto planuje budowę nowego budynku przy ul. Słowackiego. Ma być to miejsce zarówno na spotkania jak i na wystawy czy kameralne koncerty.

Rzeszów

Co słychać na budowie nowej hali sportowej przy I LO w Rzeszowie?

RZESZÓW.  Jak informuje ratusz „prace postępują zgodnie z harmonogramem”. Obecnie wykonywane są podziemia nowego budynku.

Reklama