Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 14 i 15 marca 2020 r. w G2A Arena odbędzie się Home & Garden, czyli Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo w jednym. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie.

W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys. W tym roku organizatorzy postanowili połączyć Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo i stworzyć duży blok o nazwie Home & Garden.

W dniach 14 i 15 marca 2020 r. przestrzeń G2A Arena wypełnią najnowocześniejsze obiekty wystawiennicze w regionie.  Na 16 tys. m2 powierzchni wystawcy zaprezentują bogatą ofertę, na którą składają się m.in.: roślinny, artykuły ogrodnicze, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, elementy małej architektury krajobrazu, meble, dekoracje, zastawy stołowe, armatura łazienkowa, sztuka użytkowa, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele więcej.

III edycja Targów Aranżacji Wnętrz Home Design to miejsce zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Dzięki zaprezentowanym ofertą poznasz najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz, zasięgniesz rad ekspertów oraz oglądniesz i zakupisz designerskie produkty, które oferować będą sklepy i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Ponadto na targach prowadzone będą panele dyskusyjne, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.
Reklama
Równolegle do Home Design odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo, czyli jedyne na Podkarpaciu targi, gdzie zaprezentowana zostanie ekspozycja roślin, narzędzi, maszyn  i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu. W dniach 14 i 15 marca 2020 r. G2A Arena po raz trzeci zmieni się w największy w południowo-wschodniej Polsce wiosenny ogród, który zostanie urozmaicony pokazami florystycznymi, warsztatami, szkoleniami i konferencjami.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę w Parku Papieskim kupimy żywność prosto od rolników

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w Parku Papieskim odbędzie się inauguracja ekologicznego bazarku. W wydarzeniu weźmie udział około 100 producentów z Podkarpacia. Sobotni Bazarek organizowany jest we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Znamy wyniki RBO 2024. Mieszkańcy wybrali plażę nad Wisłokiem [LISTA ZADAŃ]

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa oddali rekordową liczbę głosów na projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok – ponad 112 tys. Na ich realizację przeznaczono 9,4 mln zł.

Rzeszów

Na wybory parlamentarne komunikacją miejską za darmo

RZESZÓW. W niedzielę 15 października, w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, w autobusach rzeszowskiej komunikacji miejskiej nie trzeba będzie kasować biletów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej [ZDJĘCIA]

​RZESZÓW. Jesteście ciekawi jak przebiegają prace na jednej z największych inwestycji drogowych, trwających obecnie w Rzeszowie? Mamy dla Was zdjęcia z placu budowy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej. Nie żyje 47-letni rowerzysta

RZESZÓW. W miejscowości Wólka Niedźwiedzka, ok 30 km od Rzeszowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Rzeszów

Nocne spotkania z nauką. Dla miłośników wiedzy oraz ludzi "ciekawych świata"

​RZESZÓW. W najbliższy piątek Politechnika Rzeszowska otworzy swoje laboratoria dla zwiedzających. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie wyjątkowe widowisko pn. „Teatr wysokich napięć”, podczas którego wykorzystane zostaną jedne z największych w swoich klasach...

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Mediolanu. Nowe połączenie od listopada

 RZESZÓW/JASIONKA. Od 4 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenie na trasie Rzeszów - Mediolan – Rzeszów. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, w soboty.

Rzeszów

Droga łącząca ul. Warszawską ze strefą Dworzysko. Konrad Fijołek: To szansa na kolejny skok rozwojowy naszego miasta

RZESZÓW. Znaczenie tej trasy dla układu drogowego w północnej części miasta oraz korzyści jakie przyniesie nowa inwestycja, podkreślał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podczas konferencji prasowej na terenie strefy ekonomicznej Dworzysko.

Reklama