Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 14 i 15 marca 2020 r. w G2A Arena odbędzie się Home & Garden, czyli Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo w jednym. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie.

W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys. W tym roku organizatorzy postanowili połączyć Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo i stworzyć duży blok o nazwie Home & Garden.

W dniach 14 i 15 marca 2020 r. przestrzeń G2A Arena wypełnią najnowocześniejsze obiekty wystawiennicze w regionie.  Na 16 tys. m2 powierzchni wystawcy zaprezentują bogatą ofertę, na którą składają się m.in.: roślinny, artykuły ogrodnicze, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, elementy małej architektury krajobrazu, meble, dekoracje, zastawy stołowe, armatura łazienkowa, sztuka użytkowa, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele więcej.

III edycja Targów Aranżacji Wnętrz Home Design to miejsce zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Dzięki zaprezentowanym ofertą poznasz najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz, zasięgniesz rad ekspertów oraz oglądniesz i zakupisz designerskie produkty, które oferować będą sklepy i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Ponadto na targach prowadzone będą panele dyskusyjne, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.
Reklama
Równolegle do Home Design odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo, czyli jedyne na Podkarpaciu targi, gdzie zaprezentowana zostanie ekspozycja roślin, narzędzi, maszyn  i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu. W dniach 14 i 15 marca 2020 r. G2A Arena po raz trzeci zmieni się w największy w południowo-wschodniej Polsce wiosenny ogród, który zostanie urozmaicony pokazami florystycznymi, warsztatami, szkoleniami i konferencjami.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Reklama