Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. 14 i 15 marca 2020 r. w G2A Arena odbędzie się Home & Garden, czyli Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo w jednym. Będzie to największe tego typu wydarzenie w regionie.

W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys. W tym roku organizatorzy postanowili połączyć Targi Aranżacji Wnętrz Home Design oraz Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo i stworzyć duży blok o nazwie Home & Garden.

W dniach 14 i 15 marca 2020 r. przestrzeń G2A Arena wypełnią najnowocześniejsze obiekty wystawiennicze w regionie.  Na 16 tys. m2 powierzchni wystawcy zaprezentują bogatą ofertę, na którą składają się m.in.: roślinny, artykuły ogrodnicze, narzędzia oraz sprzęt ogrodniczy, elementy małej architektury krajobrazu, meble, dekoracje, zastawy stołowe, armatura łazienkowa, sztuka użytkowa, artykuły wyposażenia wnętrz i wiele więcej.

III edycja Targów Aranżacji Wnętrz Home Design to miejsce zrzeszające architektów, projektantów, producentów, sklepy i firmy usługowe. Dzięki zaprezentowanym ofertą poznasz najnowsze trendy na rynku architektury wnętrz, zasięgniesz rad ekspertów oraz oglądniesz i zakupisz designerskie produkty, które oferować będą sklepy i firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Ponadto na targach prowadzone będą panele dyskusyjne, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in. o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych związanych z aranżacją wnętrz.
Reklama
Równolegle do Home Design odbędą się Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Garden Expo, czyli jedyne na Podkarpaciu targi, gdzie zaprezentowana zostanie ekspozycja roślin, narzędzi, maszyn  i akcesoriów do pielęgnacji ogrodu. W dniach 14 i 15 marca 2020 r. G2A Arena po raz trzeci zmieni się w największy w południowo-wschodniej Polsce wiosenny ogród, który zostanie urozmaicony pokazami florystycznymi, warsztatami, szkoleniami i konferencjami.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Biała powstaje ogród kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa budowa czterech nowych ogrodów kieszonkowych w Rzeszowie. Jeden z nich powstaje w rejonie placu zabaw i terenu rekreacyjnego przy ul. Karola Wojtyły na osiedlu Biała. Pojawią się w nim m.in....

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci sprawdzili 28 taksówek świadczących usługi przewozowe „na aplikację”. Ujawniono 8 wykroczeń.

Rzeszów

Inauguracja IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”

RZESZÓW. Wykład dr hab. prof. Katarzyny Kłosińskiej oraz prof. dr hab. Ryszarda Koziołka zainauguruje IX edycji cyklu wykładów pn. „Wielkie pytania w nauce”, organizowanych przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w rzeszowskim MOPS

RZESZÓW. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie wprowadził w swoich placówkach kilka nowości, które mają pomóc osobom z niepełnosprawnościami w załatwieniu swoich spraw.

Rzeszów

Blisko 14 mln zł będzie kosztować modernizacja budynku III LO w Rzeszowie. Szkoła wejdzie „na zupełnie inny poziom”

RZESZÓW. - Musimy przenieść historyczny budynek w XXI wiek, żeby zapewnić młodzieży odpowiednie warunki kształcenia – mówił o modernizacji budynku III LO, Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, podczas podpisania umową z wykonawca inwestycji.

Rzeszów

Przysięga terytorialsów w Rzeszowie. Defilada, pokaz sprzętu i utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższą sobotę ochotnicy 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej złożą przysięgę przed Urzędem Wojewódzkim.

Rzeszów

Oko na Miasto. Ostatni w tym sezonie spacer miejski z przewodnikiem

„Pobitno - wieś, miejsce bitwy, rzeszowskie osiedle” – pod takim tytułem odbędzie się ostatnia w tym roku przechadzka po Rzeszowie z przewodnikiem. Po wschodniej części miasta oprowadzał będzie Adam Napiórkowski.

Reklama