Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Podczas meczów piłkarskich, które odbędą się w ten weekend na Stadionie Miejskim, będzie można dokonać samospisu w specjalnie przygotowanych punktach. Pomocy mieszkańcom udzielą pracownicy Gminnego Biura Spisowego.

Od 1 kwietnia 2021 r. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Na czas trwania spisu, Urząd Miasta Rzeszowa przygotował specjalne stanowiska, w których można dokonać samospisu. Znajdują się one w Urban Labie przy ul. 3 Maja 13, tel. 17 875 40 75, czynny od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00 oraz w budynku Urzędu Miasta Rzeszowa przy ul. Kopernika 16, tel. 17 875 44 33, czynnym: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach od 7:30 do 15:30, środa od 7:30 do 17:00.

W punktach spisowych dyżurują pracownicy Gminnego Biura Spisowego, którzy w razie potrzeby pomogą dokonać samospisu.
Reklama
Aby ułatwić rzeszowianom udział w spisie, w najbliższą sobotę i niedzielę (22 i 23 maja) na Stadionie Miejskim Stal przy ul. Hetmańskiej, podczas odbywających się tam meczów piłkarskich (Stal Rzeszów-Sokół Ostróda – sobota, początek o godz. 19.44, Apklan Resovia - Korona Kielce – niedziela, początek o godz. 19.05) uruchomione zostaną dwa specjalne punkty spisowe. Będą znajdować się na terenie stadionu przy głównych wejściach od strony al. Powstańców Warszawy i ul. Hetmańskiej.

Pracownicy Gminnego Biura Spisowego pomogą biorącym udział w widowiskach piłkarskich mieszkańcom Rzeszowa dokonać samospisu. Należy mieć przy sobie dowód osobisty i znać numery PESEL osób wspólnie zamieszkujących. 

Punkty będą czynne w godzinach 17.30-21.00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Motocykl promujący Rzeszów znajdzie się w nowojorskim salonie Harleya-Davidsona

RZESZÓW. Oficjalna premiera motocykla będzie miała miejsce 9 maja w salonie Harley-Davidson of New York City.

Rzeszów

Negatywna opinia wojewody ws. przyłączenia do Rzeszowa ośmiu sołectw

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki na konferencji prasowej poinformowała o opinii wydanej względem poszerzenia granic Rzeszowa.

Rzeszów

Ratusz wciąż ma problemy ze znalezieniem wykonawcy remontu kładki nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz ponownie unieważnia przetarg związany z remontem okrągłej kładki nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska rozpoczyna współprace z dwoma firmami. Będą kolejne programy stażowe

RZESZÓW. Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej.

Rzeszów

Co dalej z przebudową ronda Pobitno? Oferty na dokumentację projektową zbyt wysokie

RZESZÓW. Najtańsza oferta, przegotowana przez firmę z Warszawy, wynosi 1,4 mln zł.

Rzeszów

Ratusz pochwalił się nowymi „elektrykami” za ponad 350 tys. zł. Będą służyły do codziennej pracy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc: „Staramy się o to, żeby zachować ekologię, żeby nie zatruwać powietrza”.

Rzeszów

Pijany pieszy przebiegał przez jezdnie na al. Powstańców Warszawy. Potrącił go samochód

RZESZÓW. Pieszego potrąciła lancia, następnie w nią uderzył nadjeżdzający ford, po czym lancia wjechała w fiata pande.

Reklama