Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

Nowa inwestycja mieszkaniowa na os. Drabinianka

Dodano: 10.09.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Szykuje się kolejna inwestycja na terenie Rzeszowa. Tym razem chodzi o obszar osiedla Drabinianka. Deweloper rozpoczął już sprzedaż mieszkań. 

Deweloper Akrodom Rzeszów rozpoczął sprzedaż mieszkań na osiedlu, które docelowo powstanie przy ul. Miłej. Nie jest to pierwsza inwestycja spółki deweloperskiej przy tej ulicy, wcześniej rozpoczęto realizacje osiedla Srebrne Klony. 

Mieszkania na osiedlu Miła Park sprzedawane są m.in. z pakietem antysmogowym. Cena mieszkań, jaką deweloper podaje na swojej stronie wynosi od 4750 zł za m2. 

Wiemy również, że najprawdopodobniej będzie to ośmiopiętrowy budynek z mieszkaniami o średnim metrażu wynoszących ok. 48 m2. Największa ilość stanowią mieszkania z metrażem 51 m2. Najmniejsze mieszkanie wynosi 35,28 m2.  

Miła Park powstanie pomiędzy ul. Miłą i ul. Wojtyły. Aktualnie trwa przedsprzedaż mieszkań.


 
Rafał Bolanowski (rafal.bolanowski@resinet.pl)
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zieleń i ławki zamiast samochodów. Ulica Słowackiego bardziej przyjazna pieszym

RZESZÓW. Z części chodnika przy ulicy Słowackiego zniknęły samochody. Zamiast nich pojawiła się zieleń i ławki.

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Reklama