Rzeszów - Niedziela, 17.05.2026
Reklama

Nowe lokale na lotnisku w Jasionce - ekskluzywny sklep i dwie kawiarnie

Dodano: 18.08.2023 r.

fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Łukasz Ożóg / port lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW/JASIONKA. Firma Baltona otworzyła w terminalu lotniska w Jasionce trzy nowe punkty usługowe – ekskluzywny sklep Baltona Ministore oraz dwie kawiarnie Cavarious.

– Nasza wieloletnia współpraca z Baltoną daje dziś kolejne efekty w postaci sklepu oraz nowych punktów gastronomicznych, zgodnych z najnowszymi trendami w branży. Dzięki nim zwiększy się komfort podróżnych odlatujących z Rzeszowa do USA, Wielkiej Brytanii czy Irlandii, a także krajów strefy Schengen. To ważne, bo ten rok jest dla Jasionki rekordowy pod względem liczby obsłużonych pasażerów. Cieszę się, że partnerskie relacje z Baltoną pozwalają nam planować długoterminowy rozwój i wierzę, że przed nami kolejne udane przedsięwzięcia – mówi Michał Tabisz, wiceprezes zarządu portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.
Reklama
Baltona Ministore, zlokalizowany jest w strefie Non-Schengen. Jego powierzchnia to blisko 45 mkw. W ofercie sklepu znajdziemy szeroki wybór produktów, takich jak: wysokiej jakości kosmetyki światowych marek, prasę, zabawki, akcesoria podróżne oraz wyroby tytoniowe i alkoholowe.

Kawiarnie Cavarious powstały w obu strefach odlotów, za kontrolą bezpieczeństwa. Każda z nich zajmuje ponad 110m2 metrów przestrzeni i mieści ok. 50 osób. Podróżni mogą się w nich zrelaksować i odprężyć w przyjemniej atmosferze. Kawiarnie stwarzają także cichy kącik do pracy podczas podróży służbowych. W ofercie różnorodne napoje oraz słodkie przekąski.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejna inwestycja w rejonie hali Podpromie. Powstanie 113 lokali mieszkalnych [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Capital Towers Residence - oto nazwa ośmiokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, który znajdzie się przy skrzyżowaniu ulicy Lenartowicza i ul. Podpromie.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim odbędzie się mecz Polska-Portugalia. Będą bezpłatne wejściówki

RZESZÓW. 9 września 2019 r. odbędzie się mecz towarzyski reprezentacji mężczyzn U-20 Polska – Portugalia.

Rzeszów

Koniec utrudnień na wiadukcie Śląskim

RZESZÓW. „Wczoraj zakończyły się pracę” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Za kilka dni rusza głosowanie na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

RZESZÓW. 30 sierpnia 2019 r. rozpocznie się głosowanie na projekty do realizacji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r. 

Rzeszów

Czy w Rzeszowie powstanie centrum tenisowe? W Ratuszu trwają rozmowy

RZESZÓW. W Ratuszu trwają rozmowy odnośnie stworzenia centrum tenisowego.

Rzeszów

Koduj z Gigantami! Piąta edycja darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży

Młodsi uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił poznając programy takie jak Scratch, Kodu czy AppInventor...

Reklama