Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Nowe Miasto: 24-latek groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście interweniowali wczoraj na ul. Podwisłocze, gdzie 24-letni mężczyzna kilkukrotnie groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy. Mężczyznę w końcu obezwładnił kurier - który również został przesz niego zaatakowany - i przekazał go Policji.

7 października, około godz. 13:00 policjanci z komisariatu na Nowym Mieście otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który kilkukrotnie groził nożem przechodniom i żądał pieniędzy. Jak ustalili funkcjonariusze, 24-letni mieszkaniec Rzeszowa, najpierw wtargnął do jednego z mieszkań przy ul. Podwisłocze i groził nożem mieszkającemu tam małżeństwu żądając pieniędzy. Podczas szarpaniny niegroźnie ranił właściciela mieszkania.

Gdy napastnik wybiegł z bloku, groził nożem matce z dzieckiem i zażądał od niej pieniędzy. Następnie, również przy ulicy Podwisłocze, zaatakował starszego mężczyznę. Ostatecznie napastnik został obezwładniony i ujęty przez pracownika firmy kurierskiej, któremu chciał odebrać przesyłkę. Kurier przekazał mężczyznę w ręce Policji.

Policjanci z komisariatu na Nowym Mieście wyjaśniają okoliczności zdarzeń. O losie 24-latka zdecyduje prokurator.
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Spotkanie ws. drogi ekspresowej S19 w relacji Rzeszów Południe-Babica

RZESZÓW. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Wyższe opłaty za odbiór śmieci w Rzeszowie niemal pewne. PGE postawiło ratusz pod ścianą

RZESZÓW. Trwa II etap postępowania na dostawę opadów komunalnych do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) przy ul Ciepłowniczej.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa zmieni lokalizację

RZESZÓW. Biuro Rady Miasta, które od około 10 lat mieści się w willi przy al. Pod Kasztanami 8, zostało zmuszone do zmiany lokalu.

Rzeszów

Zakaz sprzedaży alkoholi w godzinach nocnych obejmie cały Rzeszów?

RZESZÓW.  Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej rozważy propozycje.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty w Bełchatowie

RZESZÓW. Początek spotkania w Bełchatowie o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Młp. Policja poszukuje świadków

RZESZÓW. 19-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Rzeszów

Witold Wiśniewski rezygnuje z funkcji dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1

RZESZÓW. Tadeusz Pióro będzie pełnił obowiązki aż do rozstrzygnięcia konkursu, który wyłoni nowego dyrektora szpitala.

Rzeszów

Sprawa obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej trafiła do komisji

RZESZÓW. Temat został przeniesiony pod obrady komisji.

Reklama