Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

Dodano: /

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

”Cieszymy się, że możemy ogłosić naszym pasażerom nowe, bezpośrednie połączenie do jednego z najpiękniejszych greckich regionów. – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – To kolejny krok w rozwoju naszej siatki połączeń, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów.”

Jak przekazało biuro prasowe podrzeszowskiego lotniska „nowa trasa stanowi ważny etap w rozwoju siatki połączeń SkyUp Airlines a uruchomienie połączenia z podrzeszowskiej Jasionki do Heraklionu ma na celu odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Grecji, szczególnie w sezonie letnim”.

Reklama

Loto z Jasionki do Heraklionu będą odbywać 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 czerwca na stronie www.skyup.aero.

"Po udanym uruchomieniu lotów z Mołdawii, kontynuujemy rozszerzanie naszej obecności w Europie - SkyUp™ lata teraz również z Polski. To znaczący krok, który sprawia, że nasze loty są jeszcze bardziej dostępne dla podróżnych z Europy Środkowej i zachodnich regionów Ukrainy. Nowe bezpośrednie trasy do Grecji, Cypru i Bułgarii, uruchomione tuż przed latem, to świetna okazja do zaplanowania relaksujących wakacji, podróży służbowej lub weekendowego wypadu nad morze" - mówi Dmytro Sieroukhov, dyrektor generalny SkyUp Airlines™.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Umowa z Autosanem podpisana. Do Rzeszowa przyjedzie 60 nowych autobusów

RZESZÓW. Za zamówienie Rzeszów zapłaci 54,7 mln zł.

Rzeszów

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2019

28 listopada w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywraca kolejny zawieszony kurs

RZESZÓW. Bez połączeń pozostają podróżujący w relacji Rzeszów Hyżne Nowa Wieś.

Rzeszów

Dyrektor PGE EC o władzy szantażującej za pośrednictwem mediów komisje przetargową ws. odbioru odpadów

RZESZÓW. Dyrektor PGE EC problemu z odpadami nie widzi i dziwi się mediom tak radykalnej reakcji na wieść o rozpoczęciu przetargu.

Rzeszów

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki.

Rzeszów

ZAKSA po tie-breaku. Punkt na pocieszenie dla Resovii

RZESZÓW. Asseco Resovia Rzeszów przegrała w meczu 7. Kolejki PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3.

Rzeszów

Koreański Sacheon kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Póki co trwają rozmowy

RZESZÓW. Władze miasta podróż do Korei południowej planują na wiosnę.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywróci pięć kursów, które wcześniej miały zostać zawieszone

RZESZÓW. PKS Rzeszów dogadał się z samorządami gmin i przywróci pięć linii, które miały być zawieszone od 1 grudnia.

Reklama