Rzeszów - Piątek, 20.03.2026
Reklama

Nowe połączenie lotnicze z Rzeszowa do Grecji

Dodano: 10.06.2025 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock / Pixabay
fot. Adobe Stock / Pixabay

SkyUp Airlines uruchomiło nowe, regularne połączenie lotnicze z Portu Lotniczego Rzeszów–Jasionka do greckiego Heraklionu – serca słonecznej Krety. Loty odbywają się we wtorki.

”Cieszymy się, że możemy ogłosić naszym pasażerom nowe, bezpośrednie połączenie do jednego z najpiękniejszych greckich regionów. – powiedział Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. – To kolejny krok w rozwoju naszej siatki połączeń, który z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem zarówno wśród turystów.”

Jak przekazało biuro prasowe podrzeszowskiego lotniska „nowa trasa stanowi ważny etap w rozwoju siatki połączeń SkyUp Airlines a uruchomienie połączenia z podrzeszowskiej Jasionki do Heraklionu ma na celu odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na podróże do Grecji, szczególnie w sezonie letnim”.

Reklama

Loto z Jasionki do Heraklionu będą odbywać 1 raz w tygodniu, w każdy wtorek. Sprzedaż biletów rozpocznie się 10 czerwca na stronie www.skyup.aero.

"Po udanym uruchomieniu lotów z Mołdawii, kontynuujemy rozszerzanie naszej obecności w Europie - SkyUp™ lata teraz również z Polski. To znaczący krok, który sprawia, że nasze loty są jeszcze bardziej dostępne dla podróżnych z Europy Środkowej i zachodnich regionów Ukrainy. Nowe bezpośrednie trasy do Grecji, Cypru i Bułgarii, uruchomione tuż przed latem, to świetna okazja do zaplanowania relaksujących wakacji, podróży służbowej lub weekendowego wypadu nad morze" - mówi Dmytro Sieroukhov, dyrektor generalny SkyUp Airlines™.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dostał 500 zł mandatu za bieganie nad Wisłokiem

RZESZÓW. Ponad 30 razy interweniowali rzeszowscy policjanci w miniony weekend w związku ze zgłoszeniem naruszeń obowiązujących ograniczeń.

Rzeszów

Teatr im. Wandy Siemaszkowej szyje maseczki

RZESZÓW. Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie włączył się w akcję "Maseczki dla Łańcuta”. Krawcowe szyją maseczki z materiałów dostarczonych przez wolontariuszy.

Rzeszów

Specjalny lot z Włoch do Rzeszowa. Pasażerowie odbędą kwarantannę w Bieszczadach

RZESZÓW. 7 kwietnia z Mediolanu i Rzymu do Rzeszowa przyleci 100-osobowa grupa Polaków.

Rzeszów

Uderzył w radiowóz zabezpieczający miejsce wypadku. Odmówił badania alkomatem

Podczas zabezpieczenia przez Policjantów miejsca wypadku, do którego doszło w Rudnej Małej, w policyjny samochód uderzył kierowca volkswagena. Najprawdopodobniej był pijany.

Rzeszów

4 sklepy LIDL w Rzeszowie czynne całodobowo

RZESZÓW. Kolejne ułatwienia dla klientów sklepów sieci LIDL. 

Rzeszów

Zwierzaki z fundacji Felineus potrzebują pomocy

RZESZÓW. Fundacja dla bezdomnych zwierząt Felineus, zwraca się z prośbą o pomoc dla swoich podopiecznych. Potrzebna jest karma, żwirek i środki na podstawową profilaktykę.

Rzeszów

Hotel w Jasionce przekształcony w bazę noclegową dla medyków

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie portu lotniczego Rzeszów Jasionka wspomaga kadrę medyczną.  

Rzeszów

Rada osiedla Zwięczyca chce przekazać pieniądze dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. 10 700 zł zamierza przekazać Rada osiedla Zwięczyca na pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Reklama