Rzeszów - Wtorek, 18.11.2025
Reklama

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

Dodano: 11.08.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie, obok salonów motocyklowych Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów, powstał pierwszy na Podkarpaciu salon i autoryzowany serwis słynnych amerykańskich marek Dodge oraz RAM. Oficjalne otwarcie nastąpi 22 sierpnia. Otwarcie salonu to efekty współpracy Game Over Cycles z firmą KW Automotive, oficjalnym importerem samochodów tych marek w Polsce.

“Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą KWA i w jej efekcie otworzyć pierwszy salon legendarnych marek samochodowych na Podkarpaciu. Mówię to zarówno jako biznesmen, jak i fan amerykańskiej motoryzacji, ponieważ zostanie dilerem samochodowych akurat tych marek jest naturalnym przedłużeniem tego, co nas, i z tego co wiemy wielu naszych klientów, pociąga oraz pasjonuje. Sam podczas podróży po Stanach nie raz jeździłem samochodami obydwu marek. Wiem, jak bardzo wygodne i praktyczne są pickupy RAM. Pod własną nogą poczułem, jaką niesamowitą moc mają silniki Dodge'a, cieszę się więc, że będziemy mogli zaoferować klientom te unikatowe pojazdy i już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do salonu”. – mówi założyciel i szef Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.
Reklama
Oficjalne otwarcie Dodge & RAM Rzeszów odbędzie się w sobotę 22 sierpnia, ale salon otwiera swoje podwoje już we wtorek, 11 sierpnia. Na miejscu na klientów już czekają doradcy oraz pierwsze samochody. Salon działa od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

Podczas oficjalnego otwarcia w dniu 22 sierpnia dla gości będzie przygotowany grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy i inne atrakcje. Na gości będą czekały również samochody, a dokładnie RAM 1500 Longhorn, RAM 1500 Rebel, RAM 1500 Laramie (wersja demo) oraz Dodge Challenger HELLCAT Widebody oraz niesamowitej mocy 717 KM.

W tym dniu nastąpi również inauguracja i otwarcie oficjalnego baru GOC zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ul. L. Chmury.

Dodatkowym amerykańskim akcentem tego dnia będzie organizowane przez sąsiedni salon plenerowe wydarzenie Harley On Tour. W dniach 22-23 sierpnia do salonu Harley-Davidson Rzeszów zawita ciężarówka wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020, które będą dostępne na darmowe jazdy testowe.

Z uwagi na obecną sytuację epidemilogiczną w kraju, wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Blisko 100 wystawców, regionalne produkty… Podkarpacki Bazarek już w tę sobotę

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, aromatyczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne wypieki oraz ekologiczne przetwory – takie specjały czekają na gości Podkarpackiego Bazarku.

Rzeszów

Na ulice Rzeszowa wyjechał „Autobus Ciepła”

RZESZÓW. W poniedziałek, 17 listopada na ulice Rzeszowa wyjechał „Autobus Ciepła” z gorącymi posiłkami dla potrzebujących. Będzie kursował do marca 2026 r. Jest to wspólna inicjatywa Miasta Rzeszowa, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej...

Rzeszów

„Słodka ciężarówka” przyjedzie do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy piątek, 21 listopada do stolicy Podkarpacia przyjedzie niezwykła ciężarowa pełna atrakcji dla małych i dużych miłośników słodyczy marki Wawel. Pojazd zaparkuje przy ulicy Strażackiej 10.

Rzeszów

Policja ustaliła tożsamość kobiety, której ciało wyłowiono ze Żwirowni

RZESZÓW. Kobieta, której ciało wyłowiono w sobotę ze Żwirowni, to 50-letnia mieszkanka Rzeszowa. Decyzją prokuratora, zwłoki zabezpieczono do badań sekcyjnych.

Rzeszów

Policyjny dron „łapał” kierowców na rondzie Honorowych Dawców Krwi w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zakończyli działania z wykorzystaniem drona pn. "Czerwone Światło - STOP". Ich celem celem było sprawdzenie, czy kierowcy stosują się sygnalizacji świetlnej.

Rzeszów

Premiera teledysku, który powstał na dachu Olszynki Park

RZESZÓW. W piątek, 14 listopada 2025 r. odbędzie się premiera teledysku do jednego z utworów Antonio Vivaldiego w wykonaniu Magdaleny Kobrzyńskiej, nagranego na dachu Olszynki Park.

Rzeszów

Rzeszowski policjant mistrzem Polski w brazylijskim Jiu-jitsu

RZESZÓW. Funkcjonariusz Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie zdobył tytuł mistrza Polski w kategorii Master 2 w najbardziej prestiżowych zawodach brazylijskiego Jiu-jitsu w kraju.

Rzeszów

Święta na bogato: Rekordowa kwota na iluminacje. Jak rozbłyśnie Rzeszów w tym roku?

RZESZÓW. Otwarto oferty w przetargu na wykonanie świątecznego oświetlenia stolicy Podkarpacia. Zgłosiła się jedna firma. Jej propozycja mieści się w założonym budżecie. Jak słyszymy w ratuszu, oferta jest analizowana pod względem formalnym.

Reklama