Rzeszów - Czwartek, 03.07.2025
Reklama

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Od 31 sierpnia mieszkańcy Podkarpacia znów mogą korzystać ze studia planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Przebudowany lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Przebudowa Studia planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie to element strategicznego rozwoju marki w kierunku sprzedaży omnikanałowej. Nowy lokal to 255 mkw. przestrzeni pełnej przykładowych aranżacji dopasowanych do oczekiwań lokalnego rynku. Znalazło się w nim ponad 20 inspiracji do kuchni, salonu i sypialni.

Część ekspozycyjna wyróżnia się największą, ze wszystkich Studiów planowania i zamówień IKEA, liczbą rozwiązań  prezentujących systemy mebli modułowych (METOD, BESTA, KALLAX, EKET i PAX). Inspiracji klientom dostarczają dostępne na miejscu wzorniki frontów, blatów, zlewów, baterii kuchennych i innych akcesoriów wyposażenia kuchni oraz szaf. W pukncie utworzono również większą liczbę stanowisk, przy których specjaliści przedstawią spersonalizowane rozwiązania, pomogą zaplanować wnętrze lub umówią usługę projektowania w domu.
Reklama
Rzeszowskie studio planowania IKEA jest obecnie drugim co do wielkości w Polsce. Największe powierzchniowo studio planowania i zamówień IKEA znajduje się w centrum handlowym Wola Park w Warszawie (288 mkw.). Łącznie w całej Polsce działa 9 takich punktów.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

ZTM Rzeszów. Od 1 października zmiany w rozkładzie jazdy. Rusza pilotażowa linia nr 61

RZESZÓW. Zgodnie z zapowiedzią Zarządu transportu Miejskiego w Rzeszowie, od piątku (1.10) trzy autobusy komunikacji miejskiej zmienią swój rozkład jazdy, Ruszy również nowa linia, która połączy Matysówkę z Zalesiem.

Rzeszów

W niedzielę biegowe święto w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 3 października startuje 9. edycja PKO Maratonu Rzeszowskiego, któremu towarzyszyć będzie akcja charytatywna „Biegnę dla Julii i Patrycji”.

Rzeszów

Stop nielegalnym wyścigom. Sobotnia akcja rzeszowskich policjantów

RZESZÓW. Ponad 90 samochodów i kierowców skontrolowali w minioną sobotę rzeszowscy policjanci w ramach akcji „Stop nielegalnym wyścigom”. Działanie funkcjonariuszy związane są ze zlotami fanów motoryzacji w Rzeszowie.  

Rzeszów

Rzeszów za darmo otrzymał tereny pod budowę dróg

RZESZÓW. Jolanta Kaźmierczak, zastępca prezydenta Rzeszowa oraz Arkadiusz Urban, p.o. Prezesa Krajowego Zasobu Nieruchomości podpisali w piątek umowę, dotyczącą bezpłatnego nabycia od Skarbu Państwa ok 1,4 ha terenu.

Rzeszów

Miłosz Świetlik Skierski z Rzeszowa z szansą na Eurowizję Junior

RZESZÓW. Młody wokalista z Rzeszowa, Miłosz Świetlik Skierski, ma szansę reprezentować Polskę na Eurowizji Junior w La Seine Musicale w Paryżu. W czwartek gościł w rzeszowskim ratuszu.

Rzeszów

35-latek niszczył zaparkowane samochody w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Sytuacja miała miejsce w niedzielę, około godz. 4:00 na ulicy Fircowskiego.

Rzeszów

Empik wprowadził "Ciche godziny" dla klientów z autyzmem

Partnerem tej inicjatywy jest Fundacja JiM. Autyzm Help, działająca na rzecz pomocy dla osób w spektrum autyzmu.

Rzeszów

Spisowy weekend w Rzeszowie

RZESZÓW. Do końca września trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze się nie spisały, będą miały okazję zrobić to w najbliższy weekend.

Reklama